Hei! Halusin kysellä vähän joko kokemustiedosta ja tiedosta ylipäätänsä, kun en saanut paljoa eilen syötyä ja kunnon ateriasta on hetki, mutta sain itseni ottamaan jotaain edes vähän "täyteläisempää". Kyseessä nyt aamulla syöty tomaatti-nuudelikeitto ( lämmin keitto), jossa oli 161 kcal. Silti olo on huono ( fyysisesti). Onko senkin kokoinen aamupala niin pieni että heikon olon jättää?
Tulin tänne vain hakemaan toivottavan tiedon, ja tiedostan sen täysin että kaikki elämässäni ei ole täysin terveellä puolella, mutta arvostan jos saisin kuulla ajatuksia.
Kiitos <3
Keho & Ravinto
VähänVäsynytTaas
0
89
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra: työttömät tulee velvoittaa töihin
Purra panisi työttömät tulevaisuudessa työskentelemään sosiaaliturvan saamiseksi, koska työllisyysaste ei muuten näytä l3592493Alle 15 oli
Arvasi että lapsi asialla hallin palossa. Surullista. Mutta jos osaa/kykenee käyttää tulentekovehkeitä niin pitää osata602044Mikä on kaivattusi ihanin ja ärsyttävin piirre?
Ja onko hän mies, nainen ja muun sukupuolinen? Mies. Huomaavaisuus. Kiireisyys. Joskus voi rentoutuakin.1111712- 1091425
Heh, persut = vassarit = 10,0 %
Minja tuli nyt jo Riikan rinnalle, sitten alkaa tekemään kaulaa. Molemmilta kympin arvoinen suoritus! https://www.hs.f1851400- 741375
- 271355
- 801267
Näin Ellen Jokikunnaksen Ralph-poikaa suojellaan julkisuudelta - Katso tuoreet kuvat Italiasta!
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask ovat Ralph-poikansa kanssa kakkoskodissa Italiassa. Mukana on myös Unelmia Italiassa -kuva171247Paula Koivuniemi täyttää tänään 78 vuotta! Sydämelliset onnittelut!
Paula Koivuniemi, tuo suomalaisen iskelmän ikoninen artisti, täyttää tänään 78 vuotta. Muutaman vuoden estradeilta pois401086