Windows xp:n uudelleen aktivointi

Ongelmana on se että asensin windows xp:n uudestaan ja se pitäis aktivoida uudestaan mut sillä samalla koodilla(jonka sai kun soitti asiakas palveluun)se ei onnistu. miten sen sais toimimaan?
4904
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ja selität asian...

Äänestä

Tällaiset kysymykset kuuluvat palstalle 'tietotekniikka-Windows'

Äänestä

mene crakki sivuille ja hae sieltä koodi sulla toi on kumminkin piraattikopio oikeasta windowsista

Äänestä

Kommentoi aloitusta


q:D kirjoitti:

Ongelmana on se että asensin windows xp:n uudestaan ja se pitäis aktivoida uudestaan mut sillä samalla koodilla(jonka sai kun soitti asiakas palveluun)se ei onnistu. miten sen sais toimimaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu