Yritys huvittaa

Mä niiiiin toivoisin, että sä pitäisit mua hauskana. Eikä vaan hassun näköisenä.... :,-/

En tiedä miksi se on minulle niin tärkeää.
4388
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Huvittava Yritys LTD.

Tee oma firma singaporessa rekisteröit sitten.

Äänestä

Mä en ainakaan yritä huvittaa yhtään ketään.

Äänestä
  • Voin kertoa jonkun huvittavan jutun työhommeleista: työkaverit sanoivat että niin: sulla on tuo joku juttu: aloin väsyneenä katsomaan että niin joo: oli vesipullo joka lähti lentoon kyynärpään takaa kun aloin katsomaan jotain... tuli akrobaattinen suoritus sitten kun yritin ottaa sen vesipullon käteen, pomppi minne menikin..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


eikäsetunnuonnistuvan kirjoitti:

Mä niiiiin toivoisin, että sä pitäisit mua hauskana. Eikä vaan hassun näköisenä.... :,-/

En tiedä miksi se on minulle niin tärkeää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu