Että se olit sinä joka tämän jutun kaatoi! Toivottavasti olet tyytyväinen. Minua ei kiinnosta enää edes puolen puupennin vertaa.
Muista sitten jos koskaan pidit minusta
14
816
Vastaukset
- aloittajakirjoittaa
Toivottavasti olet tyytyväinen.
- MiesKysyy
Tunnisteita, naiselle? miehelle?
- aloittajakirjoittaa
MiesKysyy kirjoitti:
Tunnisteita, naiselle? miehelle?
Voit huokaista helpotuksesta... naiselle tämä menee.
- Narsismiako
Tässäpä sulle puolen puupennin edestä: jospa HÄN ei pitänyt yhtään siitä, mitä sinä TEIT, valehtelua, tosiasioiden vääristelyä, harhaanjohtamista, pettämistä ihan kympillä. Ehkä esim tuollaisiin seikkoihin saattoi kaatua. Älykkyyttä sinulla varmasti on, mutta onko viisautta. No nämä nyt vain tällä kertaa. Lisääkin olisi.
- olethiemanhakoteillä
Narsismiako kirjoitti:
Tässäpä sulle puolen puupennin edestä: jospa HÄN ei pitänyt yhtään siitä, mitä sinä TEIT, valehtelua, tosiasioiden vääristelyä, harhaanjohtamista, pettämistä ihan kympillä. Ehkä esim tuollaisiin seikkoihin saattoi kaatua. Älykkyyttä sinulla varmasti on, mutta onko viisautta. No nämä nyt vain tällä kertaa. Lisääkin olisi.
Paitsi että tämä meni niin että hän teki tuota minulle. Oikeastaan aivan täysin kaikkea tuota mistä sinä puhut. Valehteli, vääristeli, harhaanjohti ja petti. Mutta sovitaan niin että se olin minä niin päästään helpommalla.
- aloittajakirjoittaa
Miten voikin niin vieras ihminen saada tällaista aikaiseksi.
- hörppäsi
Kaatoi?
Kukas se keikutti venettä?!- aapeetässä
Millä tavalla keikutin venettä?
- hörppäsi
aapeetässä kirjoitti:
Millä tavalla keikutin venettä?
Eihän sua enää kiinnosta, puupennin vertaakos se oli? Turha itkeä uponnutta venettä.
- aapeetässä
hörppäsi kirjoitti:
Eihän sua enää kiinnosta, puupennin vertaakos se oli? Turha itkeä uponnutta venettä.
Olet aivan oikeassa. Vastauksia olisin silti kaivannut... mielestäni aikuiset ihmiset pystyvät ihan suoraan ja rehellisesti juttelemaan vaikka haluaisi tunteet haudata. Minä kyllä pystyn siihen. Luulen että hän ei. Sen todisti edellinen lynkkaus.
- Kuhanmiettinyt
Kerro sitten mitä tein väärin? Jäi vähän epäselväksi.
- aapeetässä
Ei tämä sinulle ollut.
- Minähänse
mokasin, myönnän sen, anteeksi.Kaduttaa ja tahtoisin yrittää uudelleen.
- minämyös
Minäkin tahtoisin uudelleen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 133634
Taas syytöntä illlllkkaa rangaistiin
Niin se vain paha saa palkkansa ja rääsyämiselle ja räkimiselle laskettiin hinta. Ottaisi nyt tuo onneton lusikan kauni831629Asunnottomuus lisääntyy
Petteri Orpon hallituksen leikkaukset ihmisoikeusjärjestö Amnestyn syynissä. Jokaisella on oikeus omaan kotiin. Jopa työ2641468Kadun transhoitoja - Suomalainen dokkari kertoo yhden ihmisen tarinan: "Miks oon ikinä..."
Mielenkiintoinen dokkari tv:ssä. Sametti poistatti rintansa, kohtunsa ja munasarjansa ja eli vuosia miehenä. Pitkään pä731445Vähemmän metsien hakkuita, enemmän sähköautoja
Siinä ilmastopaneelin neuvot tiivistettynä kuinka Suomi saavuttaa ilmastotavoitteensa. https://yle.fi/a/74-20155596 "S2371341Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua
Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais121130Sulle on tullut
Viesti mesessä, tietääkseni. Olis ihan kiva saada vastauskin sulta, kaunis nainen😊 Mieheltä1041079Olen rakastunut sinuun mies edelleen
Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍1341070- 931014
Minä pyydän,
jos yhtään minua haluat, näytä se jotenkin. Kosketa tai sano jotain joka rikkoo rajoja. Ota vaikka olematon roska hiuksi65993