Hyundai se vaan on auto,,muut on jotain laatikoita:)) ajelen hymyssä suin ;)))))))
On se niin vaan..
11
267
Vastaukset
- Autoke
Jos vähään tyytyy niin siitä vaan.
- VarsinaisiaLimuja
Entäpä sitten, ei taida olla sulla??
- AasialaistahalpisKopsua
Kevyitä kopiota oikeista autoista.
- SaksalaisetKusettaaAina
Ja mitkähän on sinun mielestäsi sitten niitä oikeita autoja? Kerroppa.
- NametJuu
Mese, Volvo, BMW, Ford, VW, Skoda, ......jne. Yhteinen nimittäjä Eurooppa.
- EiEnääKuksmannia
No hyvä, että luettelit kaikki korjaamojen onnet yhdellä kertaa.
- exhyndai
itsellä oli 2013 i40 jossa oli kokoa jan esim.tutka vikoja.ja kaikenlaista pientä vikaa.Ei kyllä premium tasoa.
Auto oli muuten hyvä ajaa.Viimeinen pisara oli kun jäähdytsnesteet rupesivat häviämään.Maahantuoja ja takuukorjaamo luistivat taksi ja huolto korteilla takuusta.
(taksilla huolto väli olikin 15tkm.Auto olikin ollut taksi käytössä)
Vaihdoin sitten Bemuun.- no_nyt_oli
No turha tehdasta tai autoa haukkua jos vanhan loppuun ajetun taksin ostaa riesakseen, tottakai kaikki autot kuluu ja taksikäytössä todella hätäseen, paljonko oli mittarissa kun ostit, joku 400 tkm???
- Jari121
Hyundai tekee komeita autoja.Tässä Hyundai Genesis
Hyundai tekee laadukkaita autoja
http://platesmania.com/ru/foto5526427 - getsuppi
Ajelin Getzillä kymmenettä vuotta ja 300 000 km karttuneena ja hyväkuntoisena meni eteenpäin. Koko aikana ei ollut autossa ainoatakaan vikaa! Huollot tehtiin ja kulutusosia hiukan vaihdettiin mutta pakoputkistoon ei koskettu ja jarrupalojakin meni vain yhdet tänä aikana., siis vain lamppuja ja suotimia vaihdeltiin En ole moista kestävyyttä löytänyt vielä millään muulla merkillä. Ja aika monella olen ehtinyt ajaa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot193355Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe102767- 282404
- 421787
- 461408
KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!
Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola101398- 411351
- 81315
- 521233
Missikohu edustaa nykyajan monimuotoisuutta
Puolesta vai vastaan, saako esittää pilkkaavasti jonkun toisen ihmisen syntyperäisiä ominaisuuksia? Kadulla vastaan tule2621105