kun se punainen motskari ei ole ilmestynyt tohon vastapäiselle parkkipaikalle.
Mietityttää ja hiukan huolestuttaa
eilenvieläoli
8169
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
armoa. Miksi se sua huolestuttaa?
Tuolta etsimään onko tapahtunut jotakin, mutta ei siellä kaikkia tapahtumia näy.
http://www.tilannehuone.fi/
Esim.
http://www.tilannehuone.fi/tehtava.php?hash=e3b00d0b575d435cfa48817b361bef77
"Moottoripyöräilijä ajautui ohituksen yhteydessä ulos tieltä ja törmäsi kaiteeseen Ysitiellä, Keljonkankaan ABC:n liittymän jälkeen ennen Pumperinmäkeä. "
Ketä kiinnostaa. Pahat voi kuolla pois
Neuvoisin kaikkia moottoripyöräilijöitä asentamaan videokameran moottoripyörään josta kuva siirtyy samantien talteen netin kautta, jotkut autoilijat on sikoja liikenteessä ja jotkut ei edes näe pyöriä vaan meinaa ajaa päin.
Liivijengit ovat ilkeitä
Kuolkoon kaikki.
Pettäjät ja pienempiään sortuvat kuolkoon myös
Pahuus pois
Yleensä ne väärin tehneet mainostaa omia pieniä haavereitaan joissa tuli vain asfaltti-ihottumaa ihoon, jotta saisi sääliä. Ehkä yrittää kierolla tavalla saada uhrin heltyyn. Anteeksi sanaa kun ei osata sanoa!
Uhrin kärsimyksiä ei säälitä eikä millään hetkellä edes ajatella mitä hänelle on saattanut tapahtua. Onko enää elossakaan. Sillä koomassa makaavat kolarin uhrit eivät mainosta että näin kävi ja täällä nyt makaan. Säälikää
paholainen maha hyllyen ajaa.