Joo, olen päättänyt. Oon päättäny et larkaan talvella.
Mä vaan suunnittelen.
Siouxiemiuxie
15402
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Miksi?
En ruve puhumaan syistäni koska ne ei kuulu teille.
Pahoittelen. Mutta miksi kerrot sen sitten täällä että (Joo, olen päättänyt. Oon päättäny et larkaan talvella.)
Tiedoks vaa, et jos ilmotan tänne nii ei se silti sitä tarkota että haluun kertoo syyn. Enkä haluu kertoo siitä, eikä sitä oo soveliasta ventovieraalta edes kysyy siis.
Olen pahoillani. Toivon että et suuttunut. Olen vain utelias.
En, älä sitä siksi ota. Sanoin vain.
Mites sä sit pystyt keskustelee tääl ku näytät olevan kaikis keskusteluis mitä katon . Vitu l
Outoo et tyttö karkaa kotoo
Ei oo.
Haluukko nää huomioo tällä kun aika paljon vedät näitä keskusteluja tänne ja sit et haluu kenenkää kaa puhuu? Mun kysymys on et mikä sun pointti on? Apua varmasti saisit ja se että oot yrittäny kaikkesi ei pidä kyllä paikkansa ja siä tiiät sen aivan itsekkin.
Munoma asia.
Just tää et oot vaa kiukustununja sitten päätät että jooo mää karkaan. Saatanan lapsellista. ``no etsää ymmär´´ no vittu joojoo
Anteeksi, kiukustunut ja.
Tiedoks vaa et mua ette pysty masentaa noilla teidän kommenteilla enempä, sillä toi kommentwilla haukjuminen ja pilkkaaminen on jo mulle arkipäovää koska niit tulee joka päivä. Te ette tiedä mitä on olla, kun elämä maswntaa ja on pilattu. Te ettw tiedä millaista on olla, olin miten olin nii ei kelpaa toiwille sellaisenaan. Te ette tiedä millaista on kun sukulaiset mustamaalaavat, eivätkä jätä rauhawn vaikka heille ei ole tehnyt mitään. Te ette tiedä millaista on kun saa tuollaisia kommentteja, ettekä ymmärrä tätä oloa. Te ette ymmärrä että jokaisella on ekämäsässä samanlaisia tilantwita, kuten minullakin. Te ette ymmärrä, millaista on kun sulla on vain yksi ja sparas kaveri. Te ette ymmärrä, että miten yksinkertaista se on kun sanotte että hanki apua. Mutta ette ymmärrä, että se ei twhoa kaikille. Mua ei kuunnella, eikä ymmärretä. Mua vaan syrjitään, ja kohdwllaan luonnottomana kappaleena. Olen yrittänyt, mutta ei tule mitään. Se mikä teillä on tehonnut, ei tahoa siis kaikilla. Tiedoksi nämä asiat siis vain, että mitä tämä on.
Ette ymmärrä joo jooooo ei ymmärretä mitää sul on niin vaikeeta ja paskaa braah on on
Onko larkaaminen jotain tietokoneiden kanssa puuhailua?