En tiedä on tämä fetissi vai ei, mutta pidän siitä, kun vaimoani himoitaan ja hänelle tehdään seksuaalisia tekoja.
Olemme vuosien mittaa kokeilleet myös kolmen kimppaa, mutta jotenkin vaimon on yksin helpompi löytää mies. Vähimmillään joku on tanssiessa puristanut pepusta ja parhaimmillaan laskenut pannessa spermat sisään.
Mutta aina vaimo kertoo yksityiskohtaisesti mitä tapahtui, koska hän tietää sen kiihottavan minua suunnattomasti. Mustasukkaisuutta en ole kokenut koskaan, sillä meilä on hyvä pitkä parisuhde ja tiedän hänen hakevan nautintoa sekä itselleen että minulle. Mitään kotileikkejä vieraan miehen kanssa ei ole tulossa.
Cuckold nautin asurina olosta
8
1127
Vastaukset
- ipi
Ja minä cuckold miehen vaimona nautin. On turvallista ja hyvin kiihottavaa olla useamman kaverin huomion kohteena kun mieheni katselee tai on josskin lähistöllä. Olen ollut sidottuna sänkyyn sekä jaloista että käsistä ja minua on pantu tuossa asennossa. En olisi ikinä uskaltanut tehdä sitä ilman " turvamiestä".
Kuulostaa hienolta. Keskittyikö miehesi katselemaan.
-
Mieheni työntää kätensä minun ja miesten väliin tuntien työntöjen voiman.- Että-semmoista
jormalaiset kirjoitti:
Kuulostaa hienolta. Keskittyikö miehesi katselemaan.
-
Mieheni työntää kätensä minun ja miesten väliin tuntien työntöjen voiman.Sinä keskityit ainakin sillä aikaa lastemme leikkeihin.
- Nahaton
Olisihan se upeeta löytää vakkari,'tukevaoksainen' vanhempi setä esim. itä-Hesasta 'perhetutuksi...
- Nahaton
M52Hki kirjoitti:
Mutta tuskinpa löytyy...
Eipä tunnu asetelmasta kiinnostuneita löytyvän...
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kiky-maksuista valehtelu persujen törkein vaalipetos
Perusduunarina koen pahimmaksi persujen vaalipetokseksi "työmies" Putkosen lupaaman työntekijöiltä perittävien kiky-maks705768Persujen kannatusromahdus ilahduttaa
Siin' ei hyvä häviä. Luotto parempaan tulevasuuteen alkaa taas palautua.724091Onko Sdp:n romahdus pienpuolueeksi alkanut?
Mikään puolue ei kykene selviytymään loputtomasti, jos sitä repii jatkuvasti sisäiset ristiriidat ja kyvyttömyys päättää883562- 1142968
En malta odottaa, että Lindtman pääsee suhmuroimaan pääministerinä
kun pitää sopeuttaa 10 miljardin edestä, ja eläkkeisiinkin voidaan puuttua Antin mielestä. (Demarien kannattajissa suuri672495Pitkän päivän ilta
Tarina elämättömästä miehestä, jonka elämän täytti velvollisuudentunto. Pikkutarkka, huolellinen, hyvällä katsottu, miel1111893Totuus sattui demareihin, vaativat asiallisen jutun poistoon
ja oli vielä suosittu, mutta kun demarit tarpeeksi valittivat, niin poistettiin. Raukkamaista toimintaa. Eli siis juttu431844Mikä ihmeen v&v megastore?
Tulee Pohjoisväylälle. Mitä siellä myydään? Keski-uudessamaassa juttua.11398En selvinnyt ilman naarmuja
Vaikka ehkä kuvittelin sen olevan ilmoitusluonteinen asia, jonka jälkeen kaikki palaa entiselleen ja ilma puhdistuu. Naa131395Miksi kastetaan luterilaisia ?
Tiesitkö että helluntailaiset ja jehovantodistajat kastavat luterilaisia saadaksen uusia maksavia jäseniä ? Tätä hellunt1801101