Super lomakohde.

Pattaya on Super-Metropoli.
Pattayalle matkustaa Super-miehet.
Pattayalla asuu Super-miehiä.
Pattaya on ihan super, ei ole toista niin superia.
Tää on ihan superia, mulla on nyt niin super-mieli.
179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

super läskit ainakin on Pattayalla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Super2010Haba kirjoitti:

Pattaya on Super-Metropoli.
Pattayalle matkustaa Super-miehet.
Pattayalla asuu Super-miehiä.
Pattaya on ihan super, ei ole toista niin superia.
Tää on ihan superia, mulla on nyt niin super-mieli.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu