Onko Totta

… että kuppa makaa haudattuna eiffel-tornin alle?

ainakin aikaisemmin näin oli, ihmettelen voiko enää nousta sieltä?

ikävää
2127
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

…. Leonardo da vinci, joka joskus haaveli että ihminen voisi osata lentää.. mielenkiintoista, mutta omituista on että joku joskus kysyi että voiko da vincin koodin ratkaista, asiasta tehty elokuviakin, ja kirjakin, ehkä, mutta en muista enää, kuulostaa ihan ortodoksia paskalta, onko totta että elät vain kerran, ynnä muuta ynnä muuta ->

Äänestä

Kyllä näin on albertoo hautas sen sinne

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pientä_juoruilua kirjoitti:

… että kuppa makaa haudattuna eiffel-tornin alle?

ainakin aikaisemmin näin oli, ihmettelen voiko enää nousta sieltä?

ikävää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu