Hei sinä kiihkeä neito

voisimmeko mahdollisesti törmätä ensi perjantaina vaikka samassa paikassa kuin viime viikolla? Meiltä jäi selvittämättä muutama mukava juttu.
4731
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Missä tapasimme viimeviikolla????

Äänestä

Olet siis kiihkeä all the time, etkä siksi muista mitään erityistä tapahtuneen viime viikolla. Hurjaa, haluisin kyllä sinutkin tavata!

Äänestä
  • Missä tavattiin

    Tulen paikalle kun kerrot mihin

    Äänestä

Ollu sinä tänään iltapäivällä. Jotaki vilahti mun silmissä. Jos olit, niin kyllä haluisin ja sen perjantaisenki. Vastaus on kylläääääää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JaVoll kirjoitti:

voisimmeko mahdollisesti törmätä ensi perjantaina vaikka samassa paikassa kuin viime viikolla? Meiltä jäi selvittämättä muutama mukava juttu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu