Miksi profeetalla (rh) oli niin vähän lapsia? Hänellä oli kuitenkin enemmän vihittyjä vaimoja kuin sormia ja lisäksi jalkavaimot. Lisäksi perimätietona kerrotaan, että hänellä oli aivan poikkeukselliset kyvyt.
Ei kuitenkaan jäänyt aikuisikään ehtinyttä miesperillistä. Osama bin Ladenillakin oli kymmeniä poikia.
Miksi Profeetalla (rh) ei ollut poikaa?
2
258
Vastaukset
- Jorma2
Profeetalla ei ollut poikaa ja syyt ovat sääntöjen vastaiset, joten niitä ei voi täällä kertoa.
- Jankon.Betoni
Luulen, että Muhammedilla oli aikuisikään varttuneita poikia. Se on jo ihan tilastollinen totuus.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1814577
- 363271
Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on1412738Miksi juuri vasemmiston puolelta tulee niin paljon luusereita, kelapummeja jne.
Tämä asia ihmetyttää suuresti.162486- 252358
SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.662233Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!
Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää191998Mitä tapahtuu?
Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?311750Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s391715Polttomoottoriauto on köyhän merkki
Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.751371