Siis hankkikaa elämä. Eräskin juvalainen perhepäivähoitaja käy vakituiseen Mikkelissä kyyläämässä yhtä entistä juvalaista! Auta armias sitä käytöstä..!!
juvalaiset stalkkerit, lopettakaa!
6
385
Vastaukset
- KiinnostunutOlen
No mutta jos kiinnostaa?
- Anonyymi
Kyylä juvalaisia olen kuulut helsinkiläiseltä pariskunnalta eräällä taukopaikalla mitä puhutiin toisella k o paikkakunnan taukopaikalla ohi kulkesiata ja asioivista asiakkaista. Sivistykää!!!
- Anonyymi
Taidat itse kyylätä kun tiedät toisen tekemiset..
- Anonyymi
Kun ne bongaavat minut tossa lähikaupassa tai apteekissa, niin kulkevat perässä kiinni vaan, ei mitään järkee. Mun kaveri taltioi yhen kerran sen touhun. Tiedoksi vaan !
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kun ne bongaavat minut tossa lähikaupassa tai apteekissa, niin kulkevat perässä kiinni vaan, ei mitään järkee. Mun kaveri taltioi yhen kerran sen touhun. Tiedoksi vaan !
Mikään ei näemmä ole muuttunut kolmessakymmenessä vuodessa, vaikka se aika on tullut jo muualla asuttua...
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mikään ei näemmä ole muuttunut kolmessakymmenessä vuodessa, vaikka se aika on tullut jo muualla asuttua...
Siis nyt taitaa olla aika mennä jonkun lääkäriin, harhoihin saa lääkkeitä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä
Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai898233Persut: haluamme lisää veroja!
Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki424728Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.414381Jos samassa autossa istuu romani, somali ja venäläinen, kuka ajaa?
Arvioiden mukaan romanit lähtivät noin 1000-luvulla liikkeelle pohjois-Intiasta. Nyt 1000 vuotta myöhemmin he ovat levit452585Numero josta kaivattusi tulee mieleen
Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.981468- 401296
Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress401227Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera
Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota391150Heräsin taas sinä mielessä
Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?641132Kannattaa toimia yleisesti ottaen
Ajoissa. Vaikka miten paljon haluan ja tunnen, olen löytänyt nyt elämääni jotain uutta ja se todennäköisesti edistyy, jo1661070