Pillu märkänä odotan vastauksia...onko joku kiinnostunut?
Panemaan käsinpanolla ilman että siitä jää kiinni...Oisko niitäkin jotka tarjoo sitö löylyn heitintä.
Miltä se löylyn heitin tuntuu kun sen työntää pilluun?
Ihanaa pillua tarjollaa....eikä siitä jää...kiinni
seksipilluhimossa
5
1514
Vastaukset
- Namiapaljon
Panisin pilluasi vaikk fistaisin, jos otat myös minulta sui,,,n
- seksipilluhimossa
Onistuis kyllä mutta olis namia saada Koko kädellä. Minä ottaisin suihin.
Missäspäin sitä märkää olisi tarjolla?
- seksiäpillunionmärkä
Tein 3 porkkanalla ja hikka tuli kiusaksi.
- seksipilluhimossa
seksiäpillunionmärkä kirjoitti:
Tein 3 porkkanalla ja hikka tuli kiusaksi.
Jyväskylässä
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk2787369SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit2763866Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti443758"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –2882677Valion maitotehtaalla kapina
Ilmastonmuutoksesta, eläinten hyvinvoinnista ja ympäristön saastumisesta huolestuneet eläinkapinalliset estävät panssa302075Ranskan vasemmistojohtaja: "Kyllä, meneillään on suuri väestönvaihto!"
Ranskan vasemmistojohtaja Jean-Luc Mélenchon järkytti myöntämällä avoimesti sen, mitä tiedotusvälineet ovat pitkään pitä342068SDP haluaa tappaa maaseudun - bensan hinta mahdollisimman korkealle
Maaseudulla auto on välttämätön asia, ja lähes kaikilla on bensa-autot. Kuinka tyhmä pitää olla jos äänestää demareita?1611981Outoa toimintaa Tuhannen taalan yrittäjällä
Ihmiset ympäri Suomen on kyselleet, että miksi tämä yrittäjä hoitaa ilkivalta-asiaa netissä kun se kuuluisi poliisille.1361978Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re401937Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää151755