Iltaa, missä on teiän mielestä puttaan paras palvelu? Omasta mielestä ainaski halapa-hallissa ja ärrällä saapu hyvvää palavelua.
Paras palvelu
7
403
Vastaukset
- Sorivaantokmanni
Mustissa ja mirrissä paras. Isoista kaupoista revontori ykkönen, samoin säästökuopan elintarvikepuoli. Tokmanni ylivoimaisesti huonoin asiakaspalvelun suhteen, riippuu myyjästä saako palvelua.
- Heikunkeikuns
Alkossa!
- Seseikkaonsaletti
Autohuolto Karppisella!
- Mobil
Olemme siirtyneet pilvipalveluihin. Tästä lähin pankkiasioita voi hoitaa niin lapset kuin vanhukset, vain kännykällä. Asiakaspalvelussa vastaa robotti. Pankkiautomaatit poistetaan koska käteinen raha on niin vanhanaikaista.
- Niinseonsimppeliä
Parasta palvelua saa sieltä missä on paras palvelu....
- PassingOfTime
Minulla on vain 10 sormea ja kaksi kättä, enkä voi palvella kaikkia maailman ihmisiä, niin tarkasti ja kauttaaltaan, kuin haluaisin.
- Pirjer
Kellon K-marketti, Kellon Core, Alko, Säästökuoppa ja Juterion tulee nyt näin ensimmäisinä mieleen. On varmaan muitakin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark2867983Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue
Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää1804229Oppiiko vasemmistolaiset valehtelun jo kotonaan?
Sillä vasemmistolaiset/äärivasemmistolaiset valehtelee ja keksii asioita omasta päästään todella paljon. Esim. joku vas1842498Olen väsynyt tähän
En osaa lopettaa ja koen huonoa omaatuntoa tästä. Kaikki on muutenkin turhaa ja tekemisesi sattuvat. Tunteita on vain hy302477Seuraava hallituspohja - Kokoomus, kepu, persut + KD
Kokoomus saa ainakin 20% kannatuksen ensi vaaleissa, keskusta sanoisin noin 15%, persut todennäköisesti enemmän, ehkä 17942097- 481631
- 491575
Maailman laiskin eläin: persu
Persu ei ole eläessään laittanut rikkaa ristiin itsensä elättämiseen. Luonnossa tuollainen ei olisi mahdollista, mutta s181519Minneapolisin tapauksesta hyvä video
Runoilijan auto oli poikittain tiellä ja kun poliisit lähestyivät sitä, runotyttö painoi reippaadti kaasua. Auto syöksäh3421284- 1661245