ei mitään väliä sillä rakastelisin päivät ja yöt Vain Sinun Kanssasi hyvä nainen ♥
Miksi tunne tulee tähän aikaan vuodesta, en ymmärrä sitä ikinä. Yläasteellakin oli ¦¦¦kon kanssa aloitettava säpinät vaikka ujouteni vei mönkään lopulta kun en osannut rakastaa. . .
Miksi tunne tulee tähän aikaan vuodesta, en ymmärrä sitä ikinä. Yläasteellakin oli ¦¦¦kon kanssa aloitettava säpinät vaikka ujouteni vei mönkään lopulta kun en osannut rakastaa. . .
Vastaukset 9
Vanhimmat
Wow, söpö viesti..
Ai niinkö? No, minulle et ainakaan kirjoittele.
Sillä elän pitkässä avioliitossa,
enkä harrasta irtosuhteita - minkäänlaisia.
Voi jos olisit hän.
Mitä tarkoitat ettei ole väliä aloittajalle kysymys
Sekin käy. 😍
kauheesti innosta mitkään lyhyet tuttavuudet. Viitsi olla mikään syksykissa. Mitä kauemmin jaksaa sen toisen kanssa olla, niin sitä helpommaksi se elämä käy ja oppii tuntee toisen parhaiten. Silloin ei enää jännitä, vaan voi olla rento oma itsensä.
Pirkon kanssako sitä silloin vehtailtiin?
sama homma. Tähän aikaan vuodesta ei pysty ajattelemaan mitään muuta kuin häntä naista ja lemmiskelyä ja läheisyyttä rakkaudella.
vähän kuin huono tyttökaveri, kuin huono auto joka ei kestä täyttä moottorikuorimusta 14000rpm tuntikausia :D