Anne.........

En mä ole nukkunut, kun 3h.........
<3

Tuletko tänään syliin....
5177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
Aloittaja

Juon vähän olutta ja likööriä...
Ehkä sit nukun 2h lisää....
<3

Äänestä
  • Aloittaja

    Et ole taaskaan nukkumassa kanssani....
    <3
    :(

    Äänestä

  • Lopetat nyt sen juomisen sun olo vaan pahenee siitä. Siitä juomisesta ja valvomisestahan ne sun uniongelmat johtuu.

    Äänestä

Sopisit skitso palsta- annesi kanssa hyvin yhteen kummatkin valvoo yöt palstalla ja ryyppää ja rellestää jatkuvasti.. 😂 vai oliko se sittenkin vain annen skitsofrenia ja jakautunut persoonallisuus mikä luo palsta hahmoja yöt ja päivät läpeensä 😂 jatkuva trollauskin voi saada pään pyörälle kun kadottaa itsensä😂

Äänestä
  • Yksinhän tuo Risto täällä kirjoittelee. Enpä ole nähnyt Annen vastailevan joten en lähtisi sotkemaan Annea tähän keissiin..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Risto_ kirjoitti:

En mä ole nukkunut, kun 3h.........
<3

Tuletko tänään syliin....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu