Mies tykkäätkö läpsytellä

mun patalappuja? Vai onko sellaiset pyöreät pallot kivempia?
5195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ihan sama, kun itsellä pyöreät pallukat.

Äänestä

Riippuu mistä (tai kenestä) roikkuu.

Äänestä

Pyöreät on ehkä vähän kivemmat, mutta luonteella on suuri merkitys. Mieluummin iloiset ja nautiskelevat patalaput kuin päinvastoin. Ja patalappuja ei pidä hävetä. Se syö nautiskelua.

Äänestä

Oon miettinyt että olisiko sellainen nainen, jolla olisi leveä lantio ja muuten lattaperse ... kiva.😁
Naisessa pitää kuitekin olla valkosta lihaa, että tuntuu pehmemmältä.😉

Äänestä

Saatana sitten Pyhä Henki. Kaikki Siivotaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tyhmikkö kirjoitti:

mun patalappuja? Vai onko sellaiset pyöreät pallot kivempia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu