palstalaisten sunnuntai iltaan ?
Mitä kuuluu
8
231
Vastaukset
- Entunne
paskaa.. niskaan pistää, päätä särkee, kurkkuun sattuu, kaikki paikat kipeänä ja jumissa. Olen jäykkä kuin rautakanki. Kuumetta, typerää kuivaa köhää, vituttaa, pahoinvoiva olo.
Huomenna menen loisto kunnossa urheana töihin kuin olisin rautaisessa kunnossa!
(Ajatuskin saa oksentaa )- eikökannattaisi
Ottaa sairaslomaa?
- Entunne
eikökannattaisi kirjoitti:
Ottaa sairaslomaa?
En voi ottaa.
- pelkkäähyvää
tosin ajatukset on edelleen toisaalla. Ei kuitenkaan haittaa kun huomenna vapaata. :)
- SaunastaTullut
Tukkaa kuivattelen ja sivusilmällä katon telkkaria. Joku iltapala pitäs keksiä, että voi syödä db lääkkeet. Kaikki ruoat on liian terveellisiä (=pahoja) ettei oikein keksi.
Ihan hyvää. :d
hieman tylsä päivä vain- Ihanvaan
Kiitos kysymästä ;). Ihan hyvää. Koko päivä ollut kuin juhlan aatto, vaikka juhlia ei huomenna ole, on arki ja aherrus, mutta sillä aherruksellahan minä matkustan ja pärjään ;).
- sohvallamakaan
Kohta pitäis mennä iltapesulle ja syödä hiukan ja ajoissa nukkumaan eli viimeistään keskiyöllä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2011611
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?581021Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän140954- 85912
- 61906
Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,11780Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t266776Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk61722Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä342721Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?
"Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol75717