Rautamullan punainen mopo.

Sinusta annettu tuntomerkit poliisille, jos haluat korttisi pitää, niin kannattaa rauhottua sen kaahamisen kanssa.
4473
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Varmaan täältä tuon ilmoitusesi lukeekin

Äänestä
  • Eiköhän ole hänen asia jos ei lue, ja jos ei osaa ajaa, niin kortti pois. Tulkaa hurjasteleen Pietilään, niin varmaa loppuu.

    Äänestä

  • Jämsä on siitä omituinen paikka että tekee mitä tahansa niin aina löytyy kaikennäköistä kitisijää ja kantelijaa. Ei muuta kun urku auki ja hanaa.

    Äänestä

Hyvin tehty.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


hyvinkulkeejaääntä kirjoitti:

Sinusta annettu tuntomerkit poliisille, jos haluat korttisi pitää, niin kannattaa rauhottua sen kaahamisen kanssa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu