Hyvä sijainti

Harkitsen ostaa https://asunnot.oikotie.fi/myytavat-asunnot/joroinen/13707748 Minkä verran vuokraa kannattaa pyytää? Toiset ostaa,toiset asuu vuokralla.
2122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Myyjäkö se siellä itse kyselee itseltään. Eihän sun silloin tarvitse edes ostaa, vaan vuokraat vaan..Ai niin, ei tule ketään edes vuokralle. Hyvä bisnes sinulla.

Äänestä

Miten kaukan tuo on niinsanotusta keskustasta? Pitäisi varmaan ajaa autolla töihin. Mietin vaan ,jos halpa vuokra niin meneekö työmatkoissa bensaan sitten rahaa hintsusti. Yksi tuttava on asunut joskus tuolla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Taskurahalla kirjoitti:

Harkitsen ostaa https://asunnot.oikotie.fi/myytavat-asunnot/joroinen/13707748 Minkä verran vuokraa kannattaa pyytää? Toiset ostaa,toiset asuu vuokralla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu