Perseaukinen sairastuu Pattayalla

Unski13

Mites Pattayan varakkaat ja komeat miljonäärit suunnittelee Suomeen paluuta jos sairastuu? Eikö riitä kuitenkaan raha sairastaa Thaimaassa?

14

321

    Vastaukset 14

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Helmipiru

      Varakkuus Pattayanpoisseilla on pehmeitä puheita.

    • Lentää sairaalaan hoidettavaksi suomeen ja onhan siellä sosiaalitäti myös eikö olekkin ?

    • trueliferintintin

      Katsoit sitten taas parhaaksi vastata itse omaan aloitukseesi ensimmäisenä, että saadaan ketjua aikaan?.... Hyvä.

      Jos joskus saat jostain rahaa ja pääset matkustelemaan oikeasti, niin voin taata, että jokaisesta valtiosta "EU:n ulkopuoleltakin" ( tiedät kai, että valtioita on myös EU:n ulkopuolellakin? Kiitos maailman parhaimman ja ilmaisen koulutusjärjestelmämme) löytyy vakuutusyhtiöitä jotka ovat tietyin ehdoin valmiita myöntämään sinulle sairasvakuutuksen?

      Mielestäni halvempaan hintaan.. Kun esimerkiksi Suomalainen ilmainen hammashoito? joka maksaa noin 100e... Jos hampaasi poistetaan. Se, että et käytä varaamaasi aikaa tai olet 10 min myöhässä, maksaa kunnallisessa hoidossa Suomen kansalaiselle vain 50% tuosta, eli noin 50e. Jos lääkäri on myöhässä, hinnat pysyvät samoina, koska asiakkaat voivat odottaa.. Vain lääkäreiden aika maksaa.

    • Jakiksesta

      Näyttää siltä että Payttayan poissit on niitä joille yhteiskunta maksaa kaiken ja nämä läskimahat senkun vaan juovat ja naivat muiden piikkiin.

    • Poikkee

      Ei oikean varakkaan tarvitse Suomeen mennä sairastamaan.

      Pattayan kelapummit ja muut "varakkaat" asia erikseen. Niillä loppuu valuutta jo kunnon sairaalan taksimatkaan,

    • LöhöMake

      Pattayan pojat ei taida saada edes matkavakuutusta. miten ne sairaalan pystyy maksamaan.

      pattayan paskapuheita vaan

    • LeeWard

      häntä kipien välissä suomeen luuserit matkaa

      • HuaHinistäsuomensossuun

        Hua Hinistä heitä tulee jatkuvasti, rahat raukoilla loppui. Onko Hua Hiniläisillä häntä ja mikä tuo kipi on, jonka välissä se kertomasi mukaan on?


    • songkraan

      Vähän aiheesta poiketen. Kävimme ystävättäreni kanssa hammaslääkärissä. Tarkistus ja hammaskiven poisto yhteensä 1000 B Kummallakaan ei ollut reikiä . Normaali paikkaus 350 B /paikka. Ei pitäis tulla konkurssi. Valitse hammaslääkärisi. Pattayalla on myös kalliita, rahastavia lääkäreitä. Otetaan röntgenkuvat vaikkei olis tarvetta.

      • 63NumBall63

        rg kuva maksaa täällä 100b panorama 380b, paikkaus yksi pinta 800 kaksi pintaa 1300,


      • 63Numball63
        63NumBall63 kirjoitti:

        rg kuva maksaa täällä 100b panorama 380b, paikkaus yksi pinta 800 kaksi pintaa 1300,

        Resuperse käytä omaa tunnusta. Vaimo korjaa hampaat ilmaiseksi.


      • 63NumBall63
        63Numball63 kirjoitti:

        Resuperse käytä omaa tunnusta. Vaimo korjaa hampaat ilmaiseksi.

        Resuperse sinulla si ole vaimoa sen enempää kuin hampaita, reppana.


      • 63Numball63
        63NumBall63 kirjoitti:

        Resuperse sinulla si ole vaimoa sen enempää kuin hampaita, reppana.

        Resuperse käytä omaa tunnusta. Vaikka et varmaan osaa sellaista edes luoda reppana.


    • 63Numball

      Vaikka te muut harrastatte seksiä te teette sitä vuokramorsiammen kanssa ette siis oman maksullisen. En ole teille siitä katkera vaan te olette reppanoita.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oot upea nainen, älä vähättele ittees

      Ja tietojeni mukaan 2 muuta on susta kiinnostuneit mun lisäks. 👀
      Ikävä
      64
      1114
    2. Mikä kaivatussasi ärsyttää

      Juuri nyt, tällä hetkellä?
      Ikävä
      86
      1026
    3. KP-Sesongilla ongelmia?

      Tarvitsen luotettavaa katonpuhdistajaa ja kuulin, että KP-Sesonki Oy tekee hommat edullisesti ja asiakkaan tarpeet huomi
      Ylöjärvi
      19
      966
    4. Jämsän Paras Ravintola

      Särkijärven kioskiin on avattu uusi upea Maucas ravintola joka on jämsän paras. Loistava palvelu ja herkullinen ruoka. R
      Jämsä
      61
      909
    5. Huh huh...

      Törmäsin toisaalla tekstiin, mitä ajattelet masturboidessasi? Yksi kommentti, avaruusolioita! Täh?! Helvettiläinen oik
      Sinkut
      209
      731
    6. vapaa

      sana :) 🚮
      Ikävä
      63
      616
    7. Onko ihan pakko

      olla niin hiton pitkävihainen? Sinulle nainen...
      Ikävä
      38
      579
    8. Mitä ajattelet

      Kaivattusi elämästä
      Ikävä
      43
      546
    9. Ihmettelet nainen, miten vielä sinua rakastan

      No jos en enää sinua ajattelisi, niin ei se mitään rakkautta olisi alunperinkään. En tarvi sinusta nähdä merkkiäkään, ni
      Ikävä
      39
      535
    10. Kiellettyjä ajatuksia

      Istutaan sylikkäin, katson sun silmiin, vastaat kstseeseen ja kiedon kädet sun ympärille. Huulet koskettaa sun huulia,
      Ikävä
      38
      506
    Aihe