Olipa kiva Pertun päivät/ypäjän yö. Kivasti järjestetty ohjelmaa, jokaiselle jotakin, vauvasta vaariin. Kiitos kaikille järjestäjille.
Pertun päivät
4
200
Vastaukset
- ypäjäläinen
Joo oli kyllä tosi kivat järjestelyt. Huppuesiintyjä Eino Grön tietenkin veti eniten porukkaa puoleensa, mutta myöhemmin esiintynyt nuorten bändi oli myös todella hyvä. Kivasti oli kaikkia kojuja ja makkaramyyntipisteitä. Tämähän oli huippuilta kebabille ja Karrinpuomille, terassit näytti olevan täynnä koko ehtoon. Perttu ja Kerttu palkinnotkin menivät oikeisiin osoitteisiin. Kiitos myöskin minunkin puolesta kaikille järjestäjille. Tapahtuma minusta 5/5. Hyvä Ypäjä.
- Maikkku
Kyllä oli hyvät Pertun päivät, Kiitos kirjaston "tytöt" järjestelyistä ja hyvästä tiedottamisesta.
- Huipua
Ja hyväntuuliset ihmiset! Huippua! Kiitos kaikille!
- peukaloinen2
totisesti, peukkua ylös!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 163381
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit202076En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m321865- 181861
- 821778
- 261572
- 291430
Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91384Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui361377Hyvää Huomenta Rakas Neiti
Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies111324