skoda octavia 2015 täytyy käyttää Pohjois-Karjalassa taas; auto pitää katsastaa ennen pääsiäistä. Kynnyskotelot alkavat olla kuin kaljavaahtoa, mutta eivätköhän hitsarit tuohon ruosteeseen sen verran kykene että saavat harsittua edes välttävään katsastuskuntoon.
Pohjoiskarjalaan tie vie
Rockn_Roll
4118
2Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
hitto että noi skeidat ruostuu!! 3 vuotta vanha skoda jo jauhoa!!!
Holisti, ei näin toimita. Älä kopioi aloitusta Toyotalta.
mitä järkee on edes ostaa noita skodia? TM totesi kestotestissään että alusta kolisee uudesta lähtien väljyyttään, sisustus kitisee halpis kovamuovin takia. moottorit ja vaihteistot eivät kestä nykyään yhtään mitään ja korit ruostuvat vuodessa puhki. äänieristys puuttuu ja ajo ominaisuudet kuin kanootilla meren raivossa.
no huhhuh!!!! miksi kukaan ostaa skodaa? kyllä kai noi liisinki autoina menis, siellähän ei ole väliä millä romulla sitä ajaa ja kuinka nopeasti ruostuu, mutta että omaksi...? ei tulis pieneen mieleenkään!!!