Sen verran

että jos välttämättä sinun pitää minua homona niin sovitaanko samalla että olet suomen tyhmin ihminen.
6415
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

ole mikään homo. Anteeksi, jos epäilin sellasta.

Äänestä
  • Eikä mulla ole homoja mitään vastaan. Jos on niin on, mut se ärsyttää näissä juntti kylissä et jos oot yksin eläjä niin jotakin "epänormaalia" sinussa täytyy olla. Ja näitäkin epäilyksiä sitä on kyllä tarpeeksi kuullut.

    Äänestä

En pidä en kirjotele palstalla sulle älä usko kaikkee mitä luet

Äänestä
  • Kirjotteleeko täällä yleensä kukaan minulle? No välillä kun kuvittelee niin saattaa siltä tuntua. Toisaalta eipä näistä pitäis nokkiin ottaa, mut välillä käy niinkin.

    Äänestä

  • Joo sama vika mut palsta on aina palsta ei pidä sotkee sitä irl

    Äänestä

  • Saiskin olla osa sitä. Välillä kun miettii et ois kiva kattoo mitä siellä touhutaan. Voi että.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


enoo kirjoitti:

että jos välttämättä sinun pitää minua homona niin sovitaanko samalla että olet suomen tyhmin ihminen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu