Nyt meni maku kokonaan....
Siis oleks sä maannu sen kanssa?
puistattaa
9602
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Täh. Joo. Tai siis en.
Joo, oli ihana lady
Jos olis mulle niin mulla on menny maku jo hyvän aikaa sitten joten ei kiinnosta mitä musta ajattelet. Eikä mun tekemiset kuulu sulle pätkääkään.
Kukaan itseään kunnioittava ei vastaa tällaisiin juuta eikä jaata. Mitä vastauksia odotat saavasi tähän anonyymiin kysymykseen? Tältä foorumilta kyllä todennäköisesti tulee "en" vastauksia kun 4/5 osaa ollut edes samassa huoneessa vastakkaista sukupuolta olevan kanssa kahdestaan 10 minuuttia pidempään. 10 minuuttia siksi, että lääkärillä harvemmin kestää pidempään.
En tiedä miksi mun on pitänyt alkaa kirjoittamaan näin negatiiviseen sävyyn. Kai se johtuu siitä, että itsekin pahassa puutteessa ja aivosoluja kuolee usein tätä foorumia lukiessa. Hulluja, ressukoita, trolleja = palstan cocktail.
Jaaha ja mitä sä siinä morlisoit ja mitä helvettiä teet täällä kun ahdas sielusi ei pysty ohittaan edes jonkun jonninjoutavat kommentit? Sulla tässä on ongelma.
S...a on ihan varmaa pannu M-miestä. On se meinaa sen verran playa.😆
Ja Sa... hönö.
Voi pikku Sa**jaa kokee sen varmaa kostona. Mut mistä??✌😆
Sen ja sen.
Senjasen.
Senjanen on hyvä niissä puuhissa.
En ole. En harrasta irtosuhteita.