Näyttävät niin hyviltä noissa televisiomainoksessa. :))
Ostanko sulle mies T.O.D.G - bokserit?
6
461
Vastaukset
- ari53
Osta vaan! Olen käyttänyt TODG- boxereita jo vuoden ja olen sitä mieltä että ne näyttää ja tuntuvat seksikkäiltä
- paikatlämpöiset
Ei tarvi. mulla on mummon neulomat villapöksyt!
Kiitos, hivenen vinkka kulkusissa käynytkin ☺️
- hannuristojiimies
Ois kyllä käyttöä vaatteille. Aika vähänä on ja reikäsiä.
Kummasti tupla murhaajalla, insesteillä ja lasten nussijoillakin on. Instagramissa. Hyvähän se että oikeudenkaaressa sovittaa ja silloin se on sovitettu. Siksi kai oikeuskansleri vaatii kovempii tuomioita. Onnellisiahan ne jotka vankilaan pääsee paremmille ruuille. Kuvat saa googlella.
Suomen imago. Jepjep.
Oon vaa kohta tämmönen uskonnoton koditon luuseri. Ei riitä palkat. Pitää mennä jonnekin roskii kai unelmoimaa ku koti lähtee. Jos vaikka alkas jakaa lehtiä taas sais avaimia niin pääsee roskakatoksiin nukkuu. - yleensäilmankalsareita
No jos koet pakkoa ostaa niin senkun ostat, mutta ei tule varmastikaan käytettyä. Bokserit ei toimi mulla.
- Yövalvottuon
Wanha-poika täällä ottaa T.O.D.G-bokserit ihan milloin vaan vastaan lahjuksena. Sitten kävelee todella ylpeänä semmosissa, kunhan ensin kaverikin on päässyt koettamaan (sharing is caring)
kyseisiä boksereita. Ominaishajupitää olla sopivan hikinen ja hintsusti kalan tuoksuinen..
Pitäisin henk. koht. aina verkkarien ja peppuvakoni välissä.. tietenkin, oikein selvästi TODG-teksti pitää näkyä, että kun pudotan kassajonossa kurkkuni, ja hupsistakeikkaa banaanini, siihen stalkkaamani leidin hameen helmaan... vain todetakseni ääneen - sen, minkä kaikki jo tiesivätkin - nämä T.O.D.G-boxerit ovat niin kuumat, että jos leidi ei niitä revi päältäni pois, niin takana oleva karju sen tekee varmasti!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1942725Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1512444Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061142- 1011028
- 64931
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait244837Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20830Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka290801Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies91796Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22728