Hiljaista tuntuu olevan.
Asuntokauppa
Totean
5311
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
no money , no funny
Pankit kiristi lainan antoa ja ihmisillä ei tahdo olla monellakaan vakituista työpaikkaa, joten lopun moni arvaakin. Monet yrittävät myydä kalliita asuntoja pois, mutta hiljaista on kuin huopa tossutehtaalla. Harmillista että monet hyvät asunnot ja talot seisoo jopa tyhjän panttina. Nyt on ostajan markkinat monella tapaa, moni hyötyy kymmeniä tuhansia euroja asuntomarkkinoilla nyt. Asunnot ja talot on todella halpoja nyt ja markkinoilla on jopa sellaisia helmiä myynnissä että harvoin myyntiin tulee.
Näin se valitettavasti on, asuntokauppa ei käy.
Onneksi Autokauppa käy, että pystyvät pitään ne LASIPALATSINSA pystyssä. Tästä kiitos Kuuluu Köyhille autonjen vaihtajille.
kuka hullu ostaa asuntoa näillä palkoilla ,pitäs olla 100 ekee tunti että jäis verojen jaym maksujen jälkeen jotain palkasta.jajoka vuosihan e kiinteistöverot ym nousee laskekaa siittä 10 -15 vuoden kuluttua jääkö palkasta mitään kun on kiky ym .ja sun korotus on jotain 0,10 senttiä .