En uskalla suoraan kysellä, kun meni miten meni aikoinaan...
Monen kanssa oot kulkenut käsikädessä sen jälkeen? Ja monen kanssa oot n*sassu sen jälkeen?
Väliin ku mahtuu monta vuotta. Se oli ihastusta tai rakastumista, mut jälkemmäinen himoa ja kylmää aktia.😆
En haluais ees tietää mikä lauma miehiä sun pöksyihin halunnu päästä. Ainii vittu eihä me ees koskaa seurusteltu.
Monen kanssa oot kulkenut käsikädessä sen jälkeen? Ja monen kanssa oot n*sassu sen jälkeen?
Väliin ku mahtuu monta vuotta. Se oli ihastusta tai rakastumista, mut jälkemmäinen himoa ja kylmää aktia.😆
En haluais ees tietää mikä lauma miehiä sun pöksyihin halunnu päästä. Ainii vittu eihä me ees koskaa seurusteltu.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Älä jaksa avokki.
KYSYKÄÄ NIILTÄ MURHAAJILTA. INSESTI JA LASTEN NUSSIJOILTA. NIILLÄHÄN VAIMOT JA BLING BLONG INSTAGRAM LUXUS PASKAT.
Mitenhän mun ankeuden aikana leräski lasten nussija kävi käräjäoikeus jne. Lusi hetken ja tarpeet täytetty. Kaupunkia en mainitte.sovitettuhan se on lain mukaan. Murhaaja opiskelee AMK on avovaimo jne. Insesti myös käy oikeuskaarensa. SIIS LASTEN NUSSIJAT JA MURHAAJAT!! Instagramis näitä on poseeraamas monia. LASTEN NUSSIJOITA JA MURHAAJIA.
Mulla ei ole murhaa, lapsia en ole nussinu eikä ajatustakaan insestistä. Olen silti niin köyhä että en saa palkoilla elätettyä itseä.(viimekuu 2 palkkaa). YTK pyöri juuri 2x 5/395 käytetty ansiosidonnaista juuri nyt Vuokrarästi kodittomuus edessä kun ei palkat riitä. Miksi nämä pääs oikeudenkaaren avulla ohitseni ja sai tarvekolmionsa. Elävät varmaan 50-60v pidemän elämänkin???? Itse itken kohta varmaan dementikkona alle 40v ja kuolen pois???? JOUDUN IKIKÖYHÄILEE PUUROLLA KAALILLA YMS KUN VANGIT SAA OIKEAN RUUAN. Ollut 10 päivää ilman ruokaa. Ollut vuorokausia ilman ruokaa ja vettä. Itkeny töissä ja tuhansia tunteja ns. Yhteiskunta palveluu. Mua on hakattu yli 30v vanhoista asioista. Olen alle 40v.
Meneekö tässä oikeuslaitoksen imago ja vähän muidenkin?
40v neitsyt ja makarooni KÖYHYYS vitsejä loputtomasti. VETÄNY PILKKAA NISKOILLE ENEMMÄN KU LASTEN NUSSIJA JA MURHAAJA YHTEENSÄ??
Kuin monelle sä oikei kirjottelet? Kaikille näkemilles vähänki kiinnostaville? :€
Olen kahden s:n nainen, en varmasti ap tarkoittama, kunhan kommentoin silti😄! Ihmetyttää tuo miesten mielenmaisema: " väliin mahtuu vuosia" ja silti kysellään ihmejuttuja? Mitä ne enää kuuluu kenellekään tai ylipätään, jos ei näköjään ole facetoface -kontaktia, mksi vaivata mieltään ja TOISIA vanhoilla menneillä, unohdetuilla jutuilla. Miehet eivät osaa päästää irti " pihtarinaisista", pitääkö ryhtyä ihan " kouluttamaan" heitä, kostamaan jopa?? Haloo visiko joku avata tätä miesten tapaa reagoida ko tilanteissa. ( eteenpäin sanoo mummo lumessa)