Keskuslukituksen kauko-ohjaus

Minulla on ollut kohta pari vuotta kauko-ohjaus pimeänä. Olen vaihtanut avaimiin paristot,mutta ei ole ainakaan sillä eloa löytynyt.

Miten löydän vikapaikan ?
Paljonko vastaanotin maksaa ja missä se se sijaitsee?

Siis Astra 1,6 v 16 vm. 1999
1398
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mitään vikaa... Kokeile koodata avaimesi uudelleen. Ohjeet manuaalissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Oululainen kirjoitti:

Minulla on ollut kohta pari vuotta kauko-ohjaus pimeänä. Olen vaihtanut avaimiin paristot,mutta ei ole ainakaan sillä eloa löytynyt.

Miten löydän vikapaikan ?
Paljonko vastaanotin maksaa ja missä se se sijaitsee?

Siis Astra 1,6 v 16 vm. 1999

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu