Onko liian pervo ajatus?
Vai olisiko ihana kömpiä sänkyyn kahden naisen väliin?
Meniskö hermot?
Mitä ajattelet asiasta ylipäänsä?
Mies , jos sinulla olisi kaksi naista?
22
773
Vastaukset
- olisihan
Se ainakin kokemus.
- vaantoimiikokäytännössä
Eiköhän tuo ole useimpien haave.
- vainseoikea
Yhdenkin kanssa voi mennä hermot. Kaksi on liikaa..
- homåna
No kunhan hoitelevat toisensa.
- Senssit
Sekstailla kahden kanssa, jotta voisit toteuttaa bi- seksuaalisia tarpeitasi?
- Keskiyöngallupin_vastaus
Toistaiseksi olen luullut olevani ihan hetero😁
Mut ajattelin tässä lähinnä miehen mieltymyksiä..
- viagrapelastaa
jaaa
- sopiixtää
Niin joo, sä voisit katsella kun mä panen sitä toista. Voisit imeä ja nuolla mun diksonin puhtaaks välillä, jos siirryn kakkosesta ykköseen.
- Keskiyöngalluppi_vastaa
En mä vois katsella , kunhan ihan läpällä heitin kyssärin ilmoille..
Saathan sinä haaveilla kaikenlaista😁💕
- kestäisiköpää
Kun edes yhtäkään saa rakastamaan itseäni saati kahta. Olisikohan sitten toinen aina varalla, vai kaksinverroin heikoilla jäillä. Pitäisi varmaan rakastaa itseään enempi että olisi mahdollista.
- GoneIn60Hours
Yhtä pervo ajatus kuin eroottinen elokuva Intian Joonas ja Kadonneen Hitlerin Testikaalin Metsästäjät... hmmm.
Joskus ollut kolme samaan aikaan, vaan sattuivat yhtenä iltana kaikki samaan ravintolaan.
Vartijan narttu, poliisin tytär, ja vartija... tulihan siitä sanomista. - GoneIn60Hours
Et selkeestihän sitä on tullut oltua TUTKINNAN ALLA ja samalla PÄÄ HAMEEN ALLA;)
Vieläkö niitä narkkareita riittää hard cock law and orderilla, vai tumputetaanko ne takaisin Venäjälle? - swsdds
riippuu kuorsaatteko
- kihlat.yhdelle
Jotenki ei oo ikinä hirveästi kutkutellu ajatus kahdesta naisesta. Ne naiset vois olla keskenään jos niin hyvin viihtyy yhdessä..
- T----
Kun sais edes sen ensimmäisenkin sänkyyn, niin 😛👍
Olisihan se mahtavaa
- enymmärrätollasia
aapee on kieroon kasvanut hyiiih.
- Anteeksivain
Mutta jo ajatuskin oksettaa.
Kysyit mieheltä, mutta vastaan silti, vaikka olen nainen.
En ikinä haluaisi mitään tuollaista. Enkä voisi kuvitellakaan tuollaista. Kuten edellinen vastaaja jo vastasikin, niin oksettaa jo ajatuskin.Toivon todella, että hänellä ei ole käynyt mielessäkään, että saattaisin ajatella jotain tuollaista. Ei millään pahalla kenellekään, mutta ei ikinä.
- Goldenrule
Ei kiinnosta kolmipyöräiset. Sen mitä olen kuullut sen kokeneilta niin yllättävän sekavaa.
- Sopeudutaan_kulttuuriin
Moniavioisuus on joissain maissa miehen mitta. Kyllä jokaiselle viikon päivälle pitää olla eri vaimo. Onhan kunnon piippumiehilläkin 7 piippua.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuka tekee näitä aloituksia
jotka aina ovat tällaisia.... Nämä on jonkun saman ihmisen käsialaa, joka paukuttaa tänne loputtomasti ketjuja, joissa615497Persujen kannatusromahduksen syynä bensan ja kaljan hinnan nostot
Marinin aikaan bensalitra 1,3e ja laatikon Sandelsia sai Lidlistaä 22 eurolla. Nyt hinnat ovat nousseet noin 50 prosent2593614Juhana Vartiainen(ex-sd): Köyhien pitää tehdä jotain elämälleen säilyttääkseen tukensa
Juhana Vartiainen ehdottaa Suomeen ”Tanskan mallia”, jossa sosiaaliturvaa saadakseen pitäisi hakea ensisijaisesti etuuks2863518Oot mahtava tyyppi
En tiedä luetko palstaa. Koitan siitä huolimatta. Oot mun mielestä tosi erityinen tyyppi. Nopeesti taisin ihastua. Jot413412Miksi tunnustukselliset muslimit saapuvat länteen?
Onko koskaan kysytty, että miksi islamilaisesta maailmasta tuleva tunnustuksellinen muslimi tarvitsisi turvapaikkaa väär3042726Rydmanin nousu sote-ministeriksi on kauttaaltaan irvokas
Mutta samalla se oli ainut todennäköinen lopputulema. Se myös alleviivaa sitä, mistä tällä hallituksella ja aivan erityi3372040Miksi vihereät ja vasemmisto haluavat tuhota tämän maan?
He halusivat, että kannabis tulisi lailliseksi? - eikö kylliksi nuoria tuhota jo nyt huumeilla? - kannabis tuhosi minun742011En ymmärrä näitä SDP:n ja muun vasemmiston kannattajia
Eivätkö ihmiset tiedä, että Suomen ongelmat johtuvat vasemmistolaisesta yhteiskuntamallista? Suomessa on ollut vasemmis1511868Sofia servasi Pikku-Villen suvereenisti
– Ihanko tosissaan tuleva sosiaali- ja terveysministeri hyökkää oppositiopuolueen puheenjohtajaa vastaan siksi, että täm371475- 1201215