Rei.bio - soittoja ja tekstaria tullut - mikä ?

Osaako joku sanoa, jos tuon nimiseltä firmalta tulee soittoja ja Jutta-nimiseltä henkilöltä tekstaria, "hyviä uutisia", että mistä on kyse ?
5425
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

mulle tuli kans Jutta lähettäjä

Äänestä

Huijausta, minulle tuli tekstiviestinä ilmoitus että paketin varaus päättyy 24 tunnin kuluttua ja olisi pitänyt klikata sinisellä kirjoitettua linkkiä. Poistin viestin ja niin neuvoisin tekemään , säästytään monelta harmilta.

Äänestä
  • Minä kävin hakemassa paketin. Siellä oli yllätyslahja.
    Riippuu siitä mitä pitää huijauksena ja mitä ei!

    Äänestä

Jutta on rakkautta vailla, antautukaa rakkauden pyörteisiin. 💕 😍

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Arveluttaa kirjoitti:

Osaako joku sanoa, jos tuon nimiseltä firmalta tulee soittoja ja Jutta-nimiseltä henkilöltä tekstaria, "hyviä uutisia", että mistä on kyse ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu