Koskahan tämä ikiteini kasvaa mieheksi ? Vampyyri :0) hei kamoon ! Tää juippi on siis niin kiusallisen nolo !! Ja aina jaksaa mainita niitä julkkiksia joiden kanssa on muka juhlinut, järkyttävää Prassailua. PS, mikä on teinivamppyyrijussin sotilasarvo ?
JUSSI69...
jussi.ja.jyrki.on69ssä
242005
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Kateus on kavala tauti. Voimia sinulle.
Väsynyt kommentti ja niin väärässä. Työnnä kateuskorttisi.....
69 eyes on säälittävä Misfits ja Type o negative kopio. Siis suoraa kopiointia, Ei mitään omaa..
Jep, Plagiointi on todella selkeää.
Et taida olla äidinkielen opettaja.
Ja sinä et taida tietää mitä ovat Misfits ja Type o negative ?
Ei kyseinen tapaus kykene kasvamaan. Yli viiskymppinen ukkeli menee loppuun asti samoilla spekseillä.
Huvittavinta hänessä on totaalinen tosikkomaisuus. Hän esittää rentoa rokkimiestä, mutta aika ajoin naamari tippuu, ja hänestä huomaa, kuinka vakavasti hän ottaa itsensä ja kuinka hidasälyinen hän on. Ihan parasta huumoria moinen tahaton komiikka!
Asiaa!
Luulee tosiaan olevansa kovakin stara.
Lähes kuuskymppinen äijä on habitukseltaan murkkuikäisen tasoinen.
Plussaa toki kropan kondiksesta,mutta se ei paljon pelasta.
Kusi on noussut huiviin jo kauan sitten.
Tällekin tyypille Suomi on varmaan liian pieni areena, mutta keikkoja ei myöskään maailmalta ole tarjolla.
Kummajainen on pakotettu asumaan kotimaassaan ja vain haaveilemaan
Isommasta scenestä.
Jep, joillakin tuo teini-ikä vaan jatkuu ja jatkuu. Vampyyri my aas !! :0)
1972 vuonna syntynyt ja ihan teinari ! ja niin tarkoitus hakuisesti rakennettu ulkonäkö.
Jäät hänen huomionsa varjoon. Kirvelleekö?
Jussia kirvelee nivusista, vampyyri puri sinne..
Jussi69... pelkkä nimi on naurettava. Ukkelit ei ole myyneet levyjä lainkaan, mutta silti muistellaan jotain "kiertueita". Jos hän olisi rokkistara oikeasti niin ei hänellä olisi aikaa kulkea tukka pystyssä jossain Helsingissä. Samaa porukkaa Antti Hulkkosen kanssa. Aika kultaa muistot. Kaikki suuret rokkistarat on heidän kavereita.
Nimimerkkisi kertoo sinusta kaiken.
Ja minua suuresti naurattaa jussi69, tuo lapsellinen korni pelle !
Mutta ovatko jussi ja jyrki useasti 69, ssä ??
Miksei äidinkieli suju? Jäikö koulut kesken?
mita sina tarkota mina sano ei ummarra
Mut onko jussi oikeasti niin kehari että luulee olevansa vampyyri ?? Ja miksi juuri vampyyri ? Miksi ei noita, ihmissusi tai rölli ? "sit mä olin baaris ja siihen tuli stallone, mut onnex paikalle tuli steven tyler..jne..jne"
kun elämässä ei ole enää muuta kuin kertoa juttuja baarissa....
Aika surullinen hahmo tuo jussi69. Aikuinen mies joka on jäänyt teinin tasolle. Paskan tärkee tyyppi.
Jussilla on rahaa, sinulla ei. Sekö sinua harmittaa?
Kateus? Mies on treenannut liikaa ja sen näkee kasvoista todella kauas.
Jep, ja ne hänen sairaus ongelmansa johtuvat tuosta liiasta itsensä rääkkäyksestä, Ei ole enään tervettä.