Uskaltaainkohan pyytää sinua kahville tai yhdelle? Mitä vastaisit nainen?
kymysyssulle
varsinasfin
501134
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 50
Vanhimmat
Mua ei pyydä kukaan kun oon uskonnoton keltakypärä työukko.
Jos joku pyytäis tulis varmaan ihmiset soihtujen ja astaloiden kanssa huutamaan: EI KURKKUA. EI TOMAATTIA. EI MITÄÄN.
Kuka hullu mun kanssa pyöris.
Itsekritiikki ei ole koskaan pahasta!!!
Selvennätkö?
Vertauskuvasi itsestäsi oli hullu?
KYLÄHULLU!!
PUSI PUSI JA SYDÄMIÄ SINNEKI!
Mua voi kysyy...
Mut kaik ei uskaltais kansain mun..
Tosi mies täytyy olla...jeh...✌😂😳
En kysyis mistään hinnasta, en voisi tehdä sitä ystävälle, ei sulle mutta..
keneksiköhän sinäkin mahdat luulla tuota ilmiselvää trollia?
Kokeile, saatat yllättyä! 🙂
Noh! Lähde kahville jos maakoordinaattimme osuu kohdilleen?
Joo .. mikä suunta olisi kyseessä? ☕
Turku
Noup .. 🙄
Missä? Ahvenanmaallakoå
Voi ei! Tossa nimimerkissä lukee Härmä. Luulisi sen tarkoittavan Härmää!
Sii oli vaa pikkase turkkusee 😂 här mä= suomenruotsinturuksi tässä mä olen
Fisulandiassa
Voin minä lähteä kahville tai yhdelle ihan ystävänä. :)
Missä ja milloin?
Kyllä sen viestin pitää tulla kännykkään siltä kyseiseltä ihmiseltä.
Lähetin, mutta en mennyt perille! Ilmesesti estänyt numeroni joskus!
Tänäänkö lähetit mulle ei ole tullut mitään:) toinen henkilö varmaan. Minä en ainakaan ole mitään numero estoa laittanut.
Minua on turha pyydellä minnekään. Minen lähde kenenkään kanssa yhdelle enkä kahdelle ja kahvini keitän itse. Onko muuta kysyttävää? Häh? Minä meinaan tatuioida otsaani "stop" liikennemerkin. Ja niskan puolelle "kielletty ajosuunto". Sitten ei tarvitse vastailla ihmisten typeriin kysymyksiin :D
HaHa! 😂 Ostetaan saman tien muutama sixpackki niin ei tarvitse keitää yli. Mä tatuoin sitten otsaani ”non” ja niskaani telttailu sallittu ainostaan maanomistajan luvalla 😂
Ei taida LED-valotkaan näppäimistössä olla Sinulla suunnattu aivan oikeisiin suuntiin.
Oon palstan surkein ihmisroska. Oon kysyny täällä kahviseuraa lukemattomasti. Lähi huoltoasemalle.
Verisin silmin vaan katotaan kun kuljen rääsyissä.
Ihmisroskana.
Ei kukaan halua olla mun kanssa näkyvänä kahvilla tai huurteisella.
Jos mun kanssa näyttäytyy joutuu sellaseen paskamyrskyyn että sitäpä ei kukaan nainen jaksa. Onko niin vahvaa naista edes olemassa joka mun kanssa uskaltais edes kahvilla käydä?
Ootko hiirosen nesteellä?
Olin.
Kävin aamulla siellä, yksin join kahvin ja tarjouspullan kun ei työllä elätä itseään että tää elämä tarjoaisi parempaa.
En omista kahvinkeitintäkään. Kattilassa joskus teen kahvini.
Yksin yksin.
Huomenna yksin.
Tässä.
https://aijaa.com/zyI7KN
Jaa olipa letkautus
Tällä hetkellä en kaipaa ketään elämääni. Aika näyttää muuttuko mieli. Ehkä sitten vasta kun saan tehdä töitä minulle tärkeässä työpaikassa. Nyt ajattelen olevani aina yksin.
Aika parantaa haavat niin sanotaan, tiedän sen. Olet käynyt paljon nyt läpi pienessä ajassa ja kestää että asiat palautuvat ennalleen. Ei sinulla pitkää aikaa sihen enää ole. Ensi vuonnako se oli?
Edelliseen kirjoitukseen vastaisin, että se on sinun valintasi. Mitä tulee muuten kysymykseesi niin mielummin näkisin sinut jossakin isossa tilassa. Olisiko se hyvä aloitus meidän tapaamisten suhteen. Muitakin ihmisiä saisi olla paikalla niin ei nolottaisi niin paljon. Mies sanoi minulle, että voin vastata täällä gallupeihin ym. Osallistua normaaliin keskusteluun. Se ei ole minulta kielletty. Niinpä aionkin tästä eteenpäin tehdä niin. Luulen, että meidän suhteemme selvittely on taaksejäänyttä elämää. Luulen, että olemme nyt molemmat tyytyväisiä tahoillamme😀
Niin minkäkin uskon. Kaikki on nyt paremmin kuin hyvin kanssasi ja antaa sen sellaisena pysyä. Voin sanoa jopa olevani iloinen, koska asia jäi vaivaamaan minua.
👏🏻👏🏻👏🏻
Sanoisin että kiitos kutsusta mutta ei voi kun mulla on ne.
Kyllä mä voin lähteä.
Joku vois tulla tänne HÄKKIIN, kuolen tänne virikkeettömään paskaan.
Tuolla ikaallisten palstalla kerrottiin että olen se Julli. Kuolen kohta vammoihin.
NÄMÄ LASTEN NUSSIJAT, INSESTIT JAJA MURHAAJAT VITTU SAA PAREMMAN ELÄMÄN!!
Pyhäjärvi palstalla luki että kohta dementikko ja kohtahan se kuolee se on SIUNAUS.
Saadaan jakaa rahat valetestamentit ja velkakirjat.
MISSÄ SE JUMALA ON JOKA SALLIIKO VALETESTAMENTIT??? SALLIIKO SE???
ENNENAIKAISEN KUOLEMAN!!!
LYHENTYNEEN ELINIÄN. !!!!!???????
2800e. Tarina.
_____ ______ _____
Yhteen kirjoittajan kanssa en koskaan
Putkaan tyrkkäisin transu aloittajan
Kyllä hän tietää että en juo kahvia.
Onko aloittaja mies vai nainen? Sillä nyt ei ole sinänsä kyllä mitään väliä. Voisin lähteäkkin. En tosin asu Turussa vaan Turun lähellä.
Ap on mies.’z ja sinä
Olisihan se mukavaa.
tänään voin lähteä..
Anteeksi, että kampitin sinut pikkupoika pyörälläsi. Pyysin jo anteeksi ja olin surullinen. Kärsin siitä vieläkin:(