Haminalainen pelle koitti ostaa läppäriä

131633
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Minkä firman asiakaspalvelu oli kyseessä?

Äänestä

Isoympyräkadun firma, entinen valokuvaamo. Tosin ei voi kyllä tässä tapauksessa puhua mistään "firman" asiakaspalvelusta. Rekisteritietojen mukaan yritys on lopettanut toimintansa, rekisteröinnit ei oo voimassa ja tavaraa kaupataan Tori.fi:n kautta. Eli tavallisen mulkvistin kaupankäyntiä.

Äänestä
  • Ja huhun mukaa se pulju ostaa "ilmankuittia" jne telkkareita ym eli sinne voi periaatteessa viedä vaikka pöllittyä kamaa.

    Äänestä

Onk atk hörhöltä pamit loppu.

Äänestä

No nyt se kauppias yrittää täällä vyöryttää huonoa käyttäytymistään asiakkaan niskoille. Taitaa olla lääkkeet loppu tolta hörhöltä 😂😂

Äänestä

Kuka niistä miljoonasta?

Äänestä
  • Punikki narttu pysyy vaan kotkan palstalla.

    Äänestä

Pikku vinkki kyseessä oleva ostaja ei ollut Haminasta.

Äänestä

Tainut kauppiaalla hirttää kiintolevy kiinni? Suosittelen vahtamaan ssd:n tilalle. ;)

Äänestä

Onko tää haminan myyjä jo linnassa? Torista ilmotukset loppunnu.

Äänestä

Jos on tarpeeksi isoja diilejä hoito-tai hoiva-alalla, niin on toki linnassa tanssimassa, mutta ei vielä, vaan joulukuun alussa.

Äänestä

Se alko myymää lihatsuja.

Äänestä
  • Ootko vajakki lihispoju yli-lihava H.K? En muistanut että se on noin saatanan tyhmä, mutta siitä onkin vuosia kulunut kun viimeksi tavannut.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


ettäheippa kirjoitti:

https://www.nykysuomi.com/2018/09/12/katso-kuvat-haminalaisen-atk-firman-asiakaspalvelussa-parannettavaa-voit-painua-vittuun-pelle/

Tuommosia kyselijöitä on olemassa, jotka ei mitään muuta kuin kyselee typeriä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu