Laitoin tuoksykynttilän

palamaan ihan syksyn iloksi.. hyvät tuoksut
6167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

KUOLEN ENNEMMIN. OTAN VAIKKA LUOTEJA VASTAAN ENNEMMIN KU MENEN USKOON.

OON USKONNOTON LOPPUELÄMÄNI!!

Äänestä

Tekee pahaa ajatella voimakasta kynttilän käryä. Flunssainen ei tykkää katkusta

Äänestä
  • Tähän ei nyt tarvita flunssaa.

    Äänestä

  • Sinulla oli se hieno paita, musta-valkoinen, eikö? Tummat hiukset, nuori ab 34, 2 lasta, ero tulossa! Mitäs vielä, hmm

    Äänestä

  • LasIslasMalvinas kirjoitti:

    Sinulla oli se hieno paita, musta-valkoinen, eikö? Tummat hiukset, nuori ab 34, 2 lasta, ero tulossa! Mitäs vielä, hmm

    Kummalta sairaslomalaisella vai kesälomalaisella?

    Äänestä

  • Kysyt kirjoitti:

    Kummalta sairaslomalaisella vai kesälomalaisella?

    joku kolmas osapuoli..??

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Estratetraenoli_ kirjoitti:

palamaan ihan syksyn iloksi.. hyvät tuoksut

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu