On vaihdettu nokkaakselin asento tunnistin myös kiertokangen pensapumppu suodatin .. mikä on ku nykii ja poksuu putkessa?!?!?
Tökkii passat
9
201
Vastaukset
- QWE1
Bensapumppu teki mulle tota.
- Tietämätön82
Se on uus ja pelas sen vaihdon jäljeen moitteettomasti3 viikkoa
- TestivoittajanHienouksia
Tuohan on vain yksi volkswagenin hienoista ominaisuuksista.
- Diaksooni
Vaikuttaa jotta motor on kypsä.
- BratwurstitPaaliinSäätiö
Pikemminkin: VW on kypsä...
- taas.oikaistu
"kiertokangen pensapumppu"
ne pitää kaikki 4 vaihtaa kerralla!!! - nykiikö.vielä.vw
Oisko huohotin jäässä, kysy maahantuonnista, luulen että laittavan johonkin nippusiteen ja taas mennään kunnes taas alkaa nykiä
- thinkpositive
Älkää unohtako moottorinohjauksen softapäivitystä! Sitä kannattaa aina ensin yrittää. Sillä saa asiakkaan pariksi viikoksi pois korjaamon silmistä ja pihalta. Mut eihän se paskaksi hajonnut ahdin lopulta korjaantunut pelkällä ohjelmistopäivityksellä. Sääli.
- liikenneturva.tiedottaa
Mua kans tökkii kaikki Passatit, jos tarkkoja ollaan niin mua tökkii kaikki Volkkarit, olisi hyvä saada moiset roiskeet pois maantieltä ja äkkiä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Björn Wahlroos, maataloustuet lakkautettava
Sanoo pankkimies. Mitäs persut ja muut tukinulliem perskärpäset tähän? "Wahlroos listaa kansallisen maataloustuen. – I1173083Persut päättivät hiilivoiman kieltämisestä Suomessa
Moni on jo unohanut kuka hyväksyi hiilivoimaloiden kieltämisen Suomessa: persut Sukupuolineutraalit liikennemerkitk572768Nalle Wahlroos ei ulise kuten Teemu Selänne sähkölaskuista
Nalle "hah hah" nauroi saamistaan sähkötuista, kun taas Teemu-poika itkeä tirautti kovasta sähkön hinnasta. Nalle nauro352162Muistattekos kuinka kokoomus ja persut vinkuivat sähkön hinnasta?
Oppositiossa vuonna 2022, kun sähkön hinta uhkasi nousta 20 senttiin kilowattitunnilta? Nyt ovat hiiren hiljaa, kun pitä1012071Vain persut vastustivat hiilivoimaloiden alasajoa
Persut vastusti jyrkästi hiilen kieltolakia ja on myöhemmin vaatinut hiilivoimaloiden pitämistä käytössä. He perusteliva441931Mikä aate kaiken pahan takana?
Se laiskistuttaa kansat, opettaa vaatimaan etuisuuksia, syleilee maailmoja eikä omaa kansaa.1251920Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.8995Kristinoppi ja vähäkatekismus:
Luther Lapsikasteesta: "Mitä kaste antaa eli hyödyttää? Kaste vaikuttaa syntien anteeksiantamuksen, vapauttaa kuolemas67964Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville11878Valtuuston puheenjohtaja ei hallitse kokousta
Kemijärven kaupunginvaltuuston puheenjohtaja antoi teatterin pyöriä valtuustossa. Sosialidemokraattien Risto Korkalon pu77870