Onko kokemuksia tästä hirsitalovalmistajasta?
https://www.kasinveistetythirsitalot.eu/
Ovat näköjään toimittaneet taloja ympäri pohjoismaita ja Viroa. Mielestäni hinnat ovat kohtuulliset ja talot ovat hyvännäköisiä. Moderneista taloista en välitä, mutta nämä perinteiset miellyttävät silmää:
https://www.kasinveistetythirsitalot.eu/wp-content/uploads/2016/02/Käsinveistetyt-hirsitalot.jpg
https://www.kasinveistetythirsitalot.eu/wp-content/uploads/2016/02/Käsinveistetyt-hirsitalot-2.jpg
https://www.kasinveistetythirsitalot.eu/wp-content/uploads/2015/09/palkmaja-5-magamistoaga.jpg
Tender-hirsitalo
SDFGDBDVBDF
1
1079
Vastaukset 1
- hengittyskone
älä rakenna. tuo hirren ilmanvaihto ja hengitysjutut on vanhankansan hömpötystö ja taika uskia. ilmanvaihtokone vaihtaa ilman eikä vuotava seinä!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "4161991- 1801475
- 1491467
- 1231366
Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh291166Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.238917- 113907
- 65739
- 26675
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i124655