Olin ajamassa Kauniaisissa ja viereisselle kaistalleni kurvasi kusen keltainen octavia rs. Nuori kääkän alku yritti näyttää spottisuuttaan ”kyykyttämällä minut”, mutta kas kummaa jäi kuin jäikin takavedon (2013 mb 350hybrid) jalkoihin. Voittoani kunnioittamalla suu kävi rinkelinaamalla kuin papupata.
Octavia kuskin älynväläys
7
114
Vastaukset
- fgkg
Kusen keltanen auto ok mutta sulla päässä ei hyvä.
- automot1
Muuten hyvä yrtiys, mutta tuollaista Mercedes E / S 350 Hybrid mallia ei ole Suomeen ikinä tuotukaan, koska semmoista ei ole ollut Euroopassa tuotannossa vuonna 2013.
S400 Hybrid on ollut, joten olettaisin, että kyseisen auton omistaja edes osaisi kirjoittaa mallimerkinnän oikein. - OnkoVaikeaaMuistaaTuo
Koetahan nyt JÄLLEEN muistaa, onko palstan tarkoitus keskustelu Škodasta vai sen kuskista.
- automot1
Väärin. Keskustelun tarkoitus on keskimääräisen kokemattoman Skodailijan mielikuvamaailman ylläpito ja Skodan ylivertaisuuden korostaminen.
Siksi esimerkiksi Skodan suorituskykyä kuvastavat mittaustulokset poistetaan, joissa todetaan, että reilusti tehokkaammat etuvetoiset Skodat katsovat takavetoisten perheautojen takavaloja.
Skodistien omat muiden keskustelijoiden arvostelut ja haukkuminen sen sijaan jätetään palstalle.
Toistaalta, kädettömien skodakuskien suorittama ammattikoululaiseksi haukkuminen ei kosketa minua pätkääkään, koska se ei kuvasta totuutta mitenkään. automot1 kirjoitti:
Väärin. Keskustelun tarkoitus on keskimääräisen kokemattoman Skodailijan mielikuvamaailman ylläpito ja Skodan ylivertaisuuden korostaminen.
Siksi esimerkiksi Skodan suorituskykyä kuvastavat mittaustulokset poistetaan, joissa todetaan, että reilusti tehokkaammat etuvetoiset Skodat katsovat takavetoisten perheautojen takavaloja.
Skodistien omat muiden keskustelijoiden arvostelut ja haukkuminen sen sijaan jätetään palstalle.
Toistaalta, kädettömien skodakuskien suorittama ammattikoululaiseksi haukkuminen ei kosketa minua pätkääkään, koska se ei kuvasta totuutta mitenkään.Mitä hiton iloa on kuvitelmista, joissa joku kottero katsoo toisen etu- tai takavaloja?
- Hohhoijaa
Kokeileppa olla provosoimatta edes kerran, koska ketään ei kiinnosta.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle743770Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt1802974Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖472936Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle572421Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me3632206- 1601870
- 781565
- 311413
vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos231388Nainen onko sulla supervoimmia ?
Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.391352