Vaasa salaattilounas

Saako Vaasasta enää kunnollista salaattilounasta? Ennen oli Pincho. Sweet Vaasa alkaa tökkiin..
2139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ABC-asemillahan mainostetaan olevan runsas salaattipöytä tarjolla edulliseen hintaan.

Äänestä

mihinkä tää maailma on menny? raavaat miähet syää salaattia ja nuaret likat juaa viinaa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


asert34634 kirjoitti:

Saako Vaasasta enää kunnollista salaattilounasta? Ennen oli Pincho. Sweet Vaasa alkaa tökkiin..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu