sopii sinulle ? Entäpä hänelle, kaivatullesi?
Millainen kumppani
Kyssör
7297
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Minä kaipaan turvallisuutta, rauhallista, rutinoitunutta arkea.
Mies jolla itsetunto ja mielitasapainossa, tunteidenhallinta hyvää ja sinkkuilut/ naisten kaato ja metsästys, menojalan vipatus ja matkustelun halu on jo loppunut ja on enemmän paikoilleen asettuvaa, rauhallista sorttia joka ei kaipaa itsetunnon kohotusta keräämällä haaremia on mulle se mitä tarvin.
Sellainen mies siis joka pystyy tarjoaan elämääni tasapainoisen turvallisen ja rauhallisen arjen, jossa mieli ja kroppa voi hyvin.
Hän kaipaa matkustelua, useita naisia, menojalkaa vipattaa ja paljon arkeen jännittävyyttä. Hän elää kaivaten vielä aika vapaata elämää.
Minusta olen väärä nainen hänelle. Ehdotinkin et ottaia mieluummin jonkun parikymppisen, sillä hän tarjoaa enemmän sellaista suhdetta ja elämää mitä vailla tuo kaipaamani mies on.
Kevyt suhde joka on aika vapaa ja sitoutumaton. Suhde jossa baareillaan, matkustellaan, etsitään yhdessä seikkailuja päihtyneinä ja harrastetaan parinvaihtoa sekä hyväksytään vapaamielinen seksi monen muunkin kanssa. Suhde jossa ei mietitä paikoilleen asettumista. Asunnon ostoja tai muuta vakavaan sitoutumiseen ja aloilleen asettumiseen viittavaa.
Olen hänelle vääränlainen..
Ahhahahahah.
Elä ainakaan keltakypärä uskonnotonta työukkoa kysy.
AHHAHAHHAHAH.
Mulle sopii kumppani, joka on sitoutunut suhteeseen, on luotettava peruskallio mutta joka ei oo ihan paikalleen jämähtänyt. Joka tykkää koti-illousta, mutta kokeilla kanssani kaikkea uutta kivaa. On urheilullinen, pilke silmäkulmassa, mutta yhden naisen mies. Hänellä oma työnsä ja omia juttujakin jonkin verran. Tiedän, semmoisia ei oo olemassa, hyväksynyt ajatuksen yksinäisyydestä.
Niin ja kestään muusta en pysty sanomaan tuntematta.
SAANKO MINÄKIN USKONNOTON KELTAKYPÄRÄ TYÖUKKO ELÄÄ JO OMAA ELÄMÄÄ!!
MENEE KAIKENMAAILMAN LASTENNUSSIJAT, INSESTIT JA MURHAAJAT OHITSE ELÄMÄSSÄ JA ELÄVÄT PIDEMMÄ PAREMMA ELÄMÄN. SYÖNY HUONOMMIN KU VANGIT 20 VUOTTA KITUEN.
MULLA EI TUOLLAISIA TEKOJA OLE.
SAANKO JO ELÄÄ ENNEN KU DEMENTIKKO!!!!!!!
OTTAS POLIISI VAIKKA TUTKINTAVANKEUTEEN NÄILTÄ JEESUS PAKOTTAJILTA SUOJAAN.
KIITOS!!
Tummanruskee
Minä ja hän sopisimme hyvin yhteen 😊
n>m