Muista että täällä vastassa on vain

Yksi selviytyjä. Ja se et ole sinä.
2kk max.
https://youtu.be/bESGLojNYSo
5282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Pidä hyvänäs. Ei kiinnosta :)

Äänestä

Aiku kiva uhkaus jollekin....

Äänestä

lady gaga niin olkoon sitten niin.

Äänestä

Taasko se narkki uhkailee täällä

Äänestä

huih , nyt alko pelottaan , ei muuta kuin kaljaa kitusiin vai mitä ? :)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Killerkickplus9mm kirjoitti:

Yksi selviytyjä. Ja se et ole sinä.
2kk max.
https://youtu.be/bESGLojNYSo

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu