On saksalaista, korealaista ja japanilaista, niin arvatkaa mikä merkki ne testit aina voittaa?
Vinkki, saksalainen premium.
Tiesithän sinä siis sen jo etukäteen.
AB nro 12, eli uusin.
Vinkki, saksalainen premium.
Tiesithän sinä siis sen jo etukäteen.
AB nro 12, eli uusin.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Volkswagen?
Miksi volkswagen voittaa kaikki testit? Siksi koska heidän lämmittämä sauna on kaikkein kuumin ja juomat ovat kaikkein kylmimpiä 😀😀
Väärin, se voittaa siksi, koska sun tuhnu on niin paska ja saksalainen premium tuhnuasi valovuosia edellä, ihan kaikessa.
Eiksje. Piere verta. Vw on paras ja piste. Sun riisikippos kaipaa lisää peltiä pohjaan. Häh.
Hei Apuerkki, etkö sä oikein pysy perässä? Niinhän mä kirjoitinkin, että saksalainen premium on valovuosia edellä tuhnuja.
Taas vähän sekoilin keskustellessani itseni kanssa. Tässä trollin hommassa menee roolit usein sekaisin kuten nytkin.
Omakehu haisee, nippusiteillä ja tarroilla turvavöitä korjaava surkimus paskafirma K-Auto boikottiin, Toyotaa alle ja maailma pelastuu
Seatin uusimman kikottimen nimi on Tarraco, ihan yhtä hyvin voisi olla Paskaco
On nää tuhnuterot oikeasti tyhmiä, ihan vitun tyhmiä. Tänne tuodaan niin selkeää faktaa saksalaisen premiumin paremmuudesta, niin eikös tuhnuilijoiden ole pakko laittaa tänne jotain täysin toisarvoista, niinkuin nyt tuo täysin asiaan liittymätön seatin heitto. Seat muuten tuli toiseksi siinäkin testissä. En ole koskaan törmännyt kenenkään tekemään testiin, jossa japanilainen tuhnu voittaisi saksalaisen premiumin vertailussa. Laittakaa linkkiä jos löytyy, siis normaaleista paljon myytävistä malleista.
Ei tule linkkejä, no ei tietenkään tule, kun niitä ei ole.
Joo joo, eli ne on tyhmiä jotka ei löydä Volkkareista mitään hyvää ja ne on fiksuja jotka jaksaa kehua romu volkkareita päivästä toiseen. No toisaalta Hitlerkään ei hyväksynyt sellaista saksalaista sotilasta joka ei ollut halukas tappamaan / murhaamaan juutalaisia, joten siltä pohjalta ymmärrän Trollin näkökannan varsin hyvin.
Kyllä se on tyhmä, joka viitsii Tojotaa kehua, kun se joka testissä on viimeinen.
Tai on se joskus päässyt kolmanneksi, jos on ollut testissä vain kolme autoa. Tai jos volkkaria haukutaan vain sen vuoksi, että tojo siitä muka paranisi, se se vasta tyhmää onkin.
Ihan sama mikä merkki ne vertailut voittaa. Kaikki Vw-konserniromut ovat lopulta sitä samaa paskaa, vain eri hintaisia.