Hei Taika
Häviääkö nuo rahan pyytäjät elämästäni? Uskon aina maksavat takaisin. Sitä eivät tee. Rakkaus mieheeni on kaiketi pysyvää. Pysyykö hän nykyisessä työssään?
Yritän nyt hävitä noitten muka ystävieni hyväksikäyttäjien joukosta pois onnistuuko?
Näetkö minulle raikkaampaa elämää?
Kiitos jos viitsisit tulevaa polkuani katsoa.
Taikalle tosi avunpyyntö
6
245
Vastaukset
- Katselen
Hei en ole taika, mutta näkisin että miehesi, pysyy työssään ja kyllä teillä kestää rakkaus. Kyllä pääset pikkuhiljaa irtaantumaan rahan lainaamista. En tiedä mä nään tähän pienen vauvan ?? En tiedä mihin liittyy ootko raskaana??
- tuntematonpolku
Kiitos katselen. Luulisin pieni vauva näit. Todella tuo mies käyttäytyy kuin pieni vauva välillä. Saa kuiteskin esiintymisellään tahtonsa läpi. Ei ehkä minuun vaikuta,kun tunnen tuon luonteen piirteen hänessä. Eli sana itsekäs, ja saa isotkin asiat toimimaan. Eli miettinyt ennenkin tuota vauva kakara systeemiä hänessä. Olisiko narsistista piirrettä. Kuiteskin homma toimii häneltä. Muuten aivan rakastettava ihminen.
- narsitinuhrilammas
Sana narsisti nousi mulle heti -hän on taitava esiintyjä narsisti....miten jaksat? JA olet ylikiltti koska et rohkene irtisanoa rahanlainaajistasi sekä olet valinnut vauvanarsisitin! Ero ei tekisi pahaa tai erillään asuminen tuollasesta ihmisestä ja manipuloi käytöksellään sua ja muita ,narsitihan osaa sen jos ei ole daiju! Katso miestäsi ylhäältäpäin ,hän ei arvosta sua eikä kukaan rahanlainaaja,ei mitään kunnioitusta sua kohtaan keneltäkää,.sallit sen ihan omalla käytökselläsi-luukut kiinni kerjääjiltä.katkase välit hyväksikäyttäjiin,onko sulla paljo ylimäärästä rahaa heitellä kerjääjillesi? ja miksi kulutat itseäsi narsisitin kanssa??olet lammas muiden silmissä,ei mitään kunnioitusta sua kohtaa!!Irrota tuollaset ihmiset elämästäsi,takaan että pärjäät paremmin ja olet vapaa ja onnellisempi! Tiedän sen itsestän!
- MariaIrmeli
Hei! Nyt on yksi kutittikansio hukassa! Tärkeä.Koko talo pengottu! Missä voisi olla?
Näetkö selviämmekö tästä kamalasta elämäntilanteesta? Onko valo edes olemassa?- Näkyjennäkijä
Näen että sinun tulee painaa siitä valkeasta kytkimestä niin valo syttyy.
- MariaIrmeli
Kiitos! Nyt koetan keksiä mikä kytkin : )
Mitä näet elämästäni. Parikymmentä vuotta yhtä kaaosta! Näilläkö mennään koko loppuelämä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1523426Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t512422- 1161220
Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu131203Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va101109Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per49948- 46894
Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 2019890- 40785
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt202721