mikähän stilon lämppärille tapahtunu. Pitkän aikaa jo vinkunu, vonkunu ja välillä ei oo puhaltanu, välillä taas toiminu.
Nyt ei päästä inaustakaan eikä missään asennossa puhalla mitään.
Onko menny moottori, hiilet vai mikä?
Stilon lämppäri ei pelitä
taasjotainvikaa
6
198
Vastaukset
- Hdkdldldkfnflfl
Katoitko sulakkeen.
- taasjotainvikaa
No se ei kyllä tullu mieleenkään. Mistähän sen mahtaa löytää? kuskin jalkatilasta vai konepellin alta?
- 1m1m1m
hiiliä lähen veikkaamaan
- Kdkdkdj
Ohjekirja kertoo sulakkeiden paikan
- Kokemusta_on
Todennäköisesti koko puhallinmoottori menee vaihtoon.
- UnoMirafiori
Jos tuota meteliä.on pitänyt niin luultavasti onhiilet/moottori mennyt. Ei ole mahdoton itse irroittaa. Vähän akrobatiaa se vaatii.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614458KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1563352Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?582667Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492584- 1332487
- 241903
- 241721
- 301636
- 1741590
- 381293