SB hotelli aktinia?

Millainen paikka?? onko kukaan ollut tuossa hotellissa... Olllaan heinäkuussa menossa... Ois kiva vähän tietää enemmän kuin esiteessä sanotaan.. Niin Aurikomatkojen hotelli.
3520
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hei, mäkin meen tuohon hotelliin Heinäkuussa! ootko minkä ikäinen? :) ja olis tosin mukava tietää vähän kokemuksia hotellista..

Äänestä
  • Mä oon 16...mutta täytän 17....minkäs ikänen sä oot..? minä päivinä oot menossa....mä meen 21.-28.7....

    Äänestä

  • Jo'Ann kirjoitti:

    Mä oon 16...mutta täytän 17....minkäs ikänen sä oot..? minä päivinä oot menossa....mä meen 21.-28.7....

    Juu samaan aikaan mutta ollaan vuosimallia 79 ja 74... ;)
    Eikö kukaan ole käynyt tässä hotellissa..?
    ( tai kukaan ei halua kertoa karmaisevia kokemuksia tästä...) :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


??? kirjoitti:

Millainen paikka?? onko kukaan ollut tuossa hotellissa... Olllaan heinäkuussa menossa... Ois kiva vähän tietää enemmän kuin esiteessä sanotaan.. Niin Aurikomatkojen hotelli.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu