Paras hetki tilata uudet kesärenkaat

automot1

Tuli laitettua tilaukseen ensi kesää varten Michelin Pilot S4 maltillisella vannekoolla takavetoiseen hybridiini. Kesäautossani eli SLK 200 mallimerkinnällä varustetussa SLK 32 on sitten astetta kovemmat renkaat alla, niillä slikseillä ei viitsi sadekelillä edes ajella, mutta kuivalla asvaltilla kesällä myös jätetty yksi ruotsin kilvissä ollut Bentley Continental seisomaan (tai no jäi se yhden autonmitan, että ei nyt ihan seisomaan 0-90 kmh, mutta kuitenkin).

Audipojulit mitään ajo-ominaisuuksista ja renkaista ymmärtämättä panostavat ulkoseen tuningiin, 20 tuumaiset vanteet alle amisten vannemarketista ja kun rahat loppuvat kesken niin laitetaan Linglong renkaat pyörimään vanteiden kanssa.

4

160

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mahammad

      linlon olla hyva renkas

    • Automot1

      Varmaan kysyntä kasvaisi vannemarketin tuotteilla kun kaupan päälle siihen madallettuun AUDI A4 1.8 TFSI malliin S4 mallimerkinnän, putkisto ja etumaski kaupan päälle lippispäille.

    • Automot1

      Mitäpä kädettömät Audi ammattikoululaiset linglong paskarenkaineen?

    • eiksje

      Bentley Continental GT II
      Muunnos (moottori) Speed 6.0 W12 (635 Hp) AWD Automatic. 0-100 km/h. 4.2 sek.

      Mikähän Continental on ollut sun kanssa viivalla?
      Ettei vaan olisi tuhnutero tullut keulimaan hybridinsä kanssa tänne saksalaisen premiumin sivuille taas. Eiköhän se ole parempi, että pidät sen peukalon suussasi ja vetäydyt takaisin sinne kerrostalo vuokrakommuunisi loukkoihin ja tyydyt vain kohtaloosi. Jotkut vaan joutuu ajelemaan niillä vapaasti hengittävillä tuhnuilla, mutta ei siitä nyt totaalisesti kannata katkeroitua.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kysymys muille miehille

      Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss
      Ikävä
      122
      6998
    2. Kohta katson sun kuvaasi

      ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa
      Ikävä
      24
      3817
    3. VOI TÄTÄ ILON

      JA ONNEN PÄIVÄÄ 😂
      Tuusniemi
      186
      2637
    4. Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan

      Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a
      Maailman menoa
      288
      2527
    5. Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi

      jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?
      Ikävä
      197
      2136
    6. Kaipaisin nyt kosketusta

      jota ei koskaan ole ollut. Saisinpa tuntea kätesi niskallani ja silittelemässä päätäni. Sulaisin varmasti siihen.
      Ikävä
      11
      2087
    7. Martinan bisnekset rajusti tappiolla

      Seiska 28.7: nousukiito katkesi, yritykset C-luokkaa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      301
      1838
    8. Mitkä yleiset huonot tavat ihmisillä ärsyttävät sinua ?

      Aloitukseen saa vapaasti purkaa tuntojaan. Itseäni hiukan kiusaa, kun saman talon asukkaat eivät vastaa tervehdykseen.
      80 plus
      137
      1440
    9. Tiedätkö mitä kaivattusi harrastaa?

      Minä en tiedä.
      Ikävä
      72
      1356
    10. Metsa Man Extra kanava toimii hyvin

      ja sieltä voipi kahta vanhoja vitejoita pahimpaan puutteeseen. Peukalot ylös.
      Tuusniemi
      27
      1325
    Aihe