joskus sinua kohtaan tunteita itse pilasit sen
mulla on ollut
17
886
Vastaukset
- voihanvitsi
Minkäs sille enää mahtaa, jos on mennyt pilaamaan hyvän vitsin. Kertonut huippukohdan ensiksi niin eihän siinä sitten ole enää mitään vitsiä.
- kukasinä
Satumaa oikein olet?
- näkökulmaero
Ehkä niin siellä sun multiuniversumissa mut kato mun universumissa se meni tasan toisinpäin. Imeskelepä sitä ja nauti.
- kulmikkuuttakinko
Eihän se näinpäin muutenkaan pitänyt mennä ku ensin piti jutella ja sitte vasta alkaa funtsimaan. Nyt meni taas väärinpäin, että ensin tuikataan tuleen ja sitten funtsitaan, että mitä tässä nyt oikein tulikaan tehdyksi. Vähän vaikuttaa, että itte aiheutettu ansa, josta piti olla järkevä suunta jonnekin, mutta ei tässä näytä olevan mitään suuntaa minnekään. Pelkästään ku vähän neuvoa vaan kysyy, niin kohta kellossa ei tunnit riitä ja saa töistäkin potkut.
itse olit varattu ja yrittit vedättää valheita lepertelemällä mulle ja kaikille muille et visiin ollut tosissaan kenenkään suhteen
että leikki ihmeessä toisten tunteilla jos se sinut niin onneliseksi tekee
- Summanmutikassaollaan
Sain tässä illan mittaan tietokoneen toimimaan, että näppäimet ja näkö toimii paremmin kuin puhelimella. Samalla sun näkyväisyys ilmeisesti katosi. Olisko nyt se tilanne, että isoimmat lieskat on vähän laantuneet ja kytemisvaihe menossa. Saattaa tämä silti pelkäski hippaleikiksi mennä vieläkin. En vain ole niin nopea, että pysyisin mukana ja sitten se sinusta näyttää, etten yritä edes pysyä perässä. Huomenna en pysty mihinkään viestittelyyn, joten Öitä! Malta mielesi. Hmm ja kielesi eiku mitä mää oikein puhun.
- sinunjoku
Minäpä maltan. Otan rauhallisesti.
nyt voit vaikka ihan rauhassa pyörittää useampaa samaan aikaan mutta sillä ei pysyvää onnea saa
ai niin ja vielä sen teen selväksi mä en ole mikään yhden yön juttu kenellekään
- Haavemaa
Olin ainoastaan ja vain sinun. Olisit antanut hetken aikaa selvittää asiat. Mikään ei tapahdu hetkessä.
- SeOnArvosi
No et olekaan. Nopeasti kermat ränniin vaan niin ehtii vielä yömetrolla kotiinkin. Et siis ole yhden yön vaan muutaman tunnin nainen.
sun rakas oli romuna sätissä..... kun sä treffailit työkaveria ... sulla oli suhde siihen vaikea uskoa että .......... sun rakas lateli kaikkia uhkailuja chatssä jonka vuoksi loppetin chataamisen halusit tahalaan aiheuttaa traamaa
- Lisääintohimoa
Ikävä tunne sitten.
meinasitko minut vaan hurmaa ja jättää tylysti ?
- ruikututsta
Älä oo katkera, uusia tulee tilalle.
ton asenteen vuoksi en vastannut sun huutoon enään mitään onnea ja meneststä valitsemallasi tiellä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 843359
Nainen olet minun
Olen ominut sinut itselleni, täysin itsekkäistä syistä. Haluan rakastella sinua nainen, toivottavasti sinäkin minua. Oli442797Sille ei voi enää mitään
Miten kaikki meni aiemmin. Oon aivan lukossa 🔒 Tuskin uskallat enää mitää tehdä. Ehkä pitää luovuttaa vaan.742336- 612298
Harmi jos ei enään nähdä
Ehkä se on parempi näin kuitenkin. Ehkä jotain uutta löytyy. Uskon ja toivon että olet onnellinen. Sinussa on kaikki512231Miten suhtauisitte jos kaivattunne sanoisi, ettei hänestä ole seurusteluun
mutta seksi, hellyys ja yhdessäolo kelpaa kyllä??1162216Kunpa minä tietäisin
Olisipa minulla tietoa, siitä oletko sinä nainen kiinnostunut minusta, miehestä joka tätäkirjoittaa, vai olenko minä aiv212033Vau miten upea nainen!
Näytit todella tyrmäävältä. 🤩😍 En meinannut saada katsettani irti sinusta.202027- 621944
- 1061863