Olisi ihana nähdä sinut irl :) hyvää viikonloppua sinulle!
Maria taidan olla ihastunut sinuun!
näinkinvoiajatella
28506
1Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 28
Vanhimmat
yöööök siis minkä takia haluat nähdä eiii
Ihan vaan kiva jutella ja tutustua paremmin uusiin ihmisiin...
Niin olisikin.
Sulla ei tuu ikinä enää olee kavereita, poikakaverista/miesystävästä puhumattakaan.
Ja sitäkään ei tarvi enää erikseen kirjottaa, että miks ei. ;)
Ihan totta? Mutta kun on jo. Itke sä siellä ihan yksinäsi. Voin antaa vessapaperia niin saat niistää räkänokkas.
Ai. Huusitko paperis Embassysta? Vai haitko ihan ilmatteeks? ;)
Mitähän Obamaki ois tuumaa, ku kuulee sun "kavereista"..
*WC123RajRaj* ;)
äh, katoa pimee kuuseen
ota yhteyttä tuohon mariaan ja näe se. Ihan livenä äläkä täällä ikävöi. :D Mahtaako edes olla lukemassa viestiäsi.
Maria M., entinen Maria N. Tästä perheellisestä naisesta on ollut täällä niin tunnisteellisia (minäkin tunne koko perheen) viestejä, etten voi olla kertomatta Marialle ja Jannelle.. Samalla kerron stalkkaajan koko nimen, syntymäajan ja osoitteen. Näytänpä vielä sen kuvan joka on otettu ennen kulmien kohotusleikkausta, jossa silmiä ei juurikaan näy.
Näitä ihmisiä en tunne.
Keitä mahtavat olla Maria ja Janne? Mistäpäin? Minkäikäisiä?
Entä kuka on Tarja? Onko Tarjalle tehty kulmien kohotusleikkaus?
hänellä on julkisesti esillä kuvia, jotka poikkeaa mielettömästi toisistaan. Eräässä kulmat peittävät puolet silmistä ja kasvot ovat todella ilmeettömät, muissa sitten pepeodenthymyilee, siis silleen tekopirteeesti. Vähän niinkuin Ellun teennäisen iloiset ja pirteät vietit täällä..
sen verran, että viesteistä päätellen stalkkajalla on lisäksi kuvayhteys tähän hlöön, josta myös aion puhelussani valaista tätä Prismassa työskentelevää tietämätöntä ruskean koiran kasvattajaa. .
Tuo on kyl kumma, että nuo Mariat on niin ihania. Itse tiedän/tunnen ainakin 5 naista, joiden nimissä Maria esiintyy ja kaikki aivan ihania.. Maria, Sanna Maria, Anni-Maria, Hilja Maria ja vielä Maria.
asuvatko hekin tien 66 varrella, ovat punaisen erittäin impulsiivisia polkkatukan omaavia sinisilmiä, jotka työskenetevät Prismassa ja kasvattavat koiria?? Tuskinpa! :D
olen ottanut kuvatallenteita jo jonkin aikaa, itse asiassa heti kun hoksasin kenestä on kyse ja varsinkin viestin jälkeen josta selvisi että stalkkaaja kuvaa tätä kohdetta.
Jaahasta: ei ja eivät. On brunettea, punapäätä ja kaikkea. Asuvat ympäri Suomenmaata ja ovat hyvin eri ikäisiä.
Kuka on Tarja? Minkäikäinen ja mistäpäin ja minkäikäinen?
Entä keitä ovat Janne ja Maria?
Tuossa yläpuolella Mariaa kuvattiin sinisilmäiseksi ja
punahiuksiseksi, Prismassa työskenteleväksi naiseksi,
joka kasvattaa koiria.?
Keitähän nämäkin henkilöt ovat? Ja liikutaanko nyt Turussa, Tampereella,
Oulussa vai Helsingissä?
että vaasan suunnasta on kyse. Vanhassa kunnostettavassa omakotitalossa asustavat.
Maria on erittäin rääväsuinen (vieteistä päätellen myös työssään asiakaspalvelussa) alle 160 cm pituinen tarjan kanssa samanikäinen rouva.
että tämä on ollut kirjoittavinaan täällä tämän hyvin tuntevani hetero-Marian kanssa. .D:D En ole jaksanut ennen reagoida kunnes ilmeni että ottaasalaa myös kuvayhteyttä.
Maria on ruotsinkielinen, joihin tarja on heikkona. Se kun on tämän alkuperäismaalaisen mielestä niiiiin hienoa. :D Tähän pitäisi laittaa sen tartsan "mera öl" -linkki kissoineen ja ruotsin kuninkaallisia ihannoivine ruotsinsönkötyksineen mutten nyt jaksa, kun nukkumatti jo kutsuu.
Jeesuksen äiti on aika hottis kun itte Jumalakin pani sitä.
Vaasa... kaukainen paikka minulle.
No toivottavasti he saavat välinsä
kuntoon. Pohjois-Pohjanmaalla
on voimakasluonteista väkeä,
hyvässä ja pahassa. Tunnen pintapuolisesti
pari etelämmäksi muuttanutta pohjois-pohjalaista.
kun saa tietää, mihin on joutunut. Siinä voi lestistarja olla helisemässä.
Mutta mitenkäs ihmeessä lestadiolainen voisi sallia itselleen ihastumisen naiseen - vai onko hän eronnut liikkeestä(?)
Minulla ei ole mitään sitä vastaan, vaikka jotkut Maria ja Tarja olisivat
pari, ja muodostaisivat vaikka yhdessä sateenkaariperheen.
tarjan julkisista tiedoistakin löytyy lempinimensä olevan tartza, mm golfinharrastukseen liittyvässä.. elikkä samasta tyypistä kyse. Kivan näköinen keittiö. Menisitkö syömään hänen yksiöönsä? Tuo vanhempi kuvassa oleva nainen on lisätty viime käyntini jälkeen, miksiköhän? Yrittää taas hämätä meitä. :D
http://tarullaonjano.blogspot.com/
kasvanut lestadiolaisena, joka sotkenut päänsä. Nyt kun aikuisena päässyt irti, niin käyttäytyy aivan päinvastaisesti kuin tikassa kurissa (tupakoimista lukuunottamatta) elävät lestikset. Monestihan vanhus, joka on aiemmin ollut uskovainen, käyttäytyy vanhemmiten, (esm dementoituessaan) hyvinkin rivosti viljellen kirosanoja joka toisessa lauseessaan. Sama ilmiö tämän viiskymppisen seksihullun pedari-lestiksen tapauksessa.
Tuo blogi vaikuttaa kyllä aikamoiselta kiusanteolta ja mustamaalamiselta.
No onneksi kukaan ei voisi sekoittaa minua Tarjaan/ "tarjaan",
- koska minulla EI ole ikinä ollut polkkatukkaa, eikä otsatukkaa,
-en käytä housupukua enkä silmälaseja,
- keittiössämme ei ole KOSKAAN ollut VALKOISTA laatoitusta
tiskialtaiden yläpuolella, tuollaisesta roskamäärästä puhumattakaan
- en ole ikinä kuulunut mihinkään Suomen ev.lut.-kirkon karismaattiseen liikkeeseen tai lahkoon, en edes lapsena,
-olen aikuisista kiinostunut, umpihetero