Ennen reissuhommissa

YksTampukka

Olen ukkomies. Naisistahan minä enemmän tykkään. Kerran kurssireissuilla kävin selaamassa chatteja. Löysin gay puolelta kivan juttukaverin. Tämä tapahtui muutamia vuosia sitten. Itse olin lähempänä 60 v naimisissa oleva mies ja hän oli toistakymmentä vuotta nuorempi. Hän oli myöhäisitaan työvuorossa ja halusi tulla luokseni sen jälkeen. Asiasta sovittiin. Himmensin valot minimiin. Huoneeseeni pääsi suoraan ulko-ovesta. Kävin suihkussa siistimässä itseni.

Hetken päästä ovi kävi. Siisti nuorempi mies ryömi peittoni alle ja alkoi ottamaan suikkiin. Sitten vaihdettiin vuoroa. Oli kiva ottaa puhdasta siistiä ukkomiehen kalua. Sitten hän halusi 69. Sanoin, että minulla tulee heti kuusysissä. Hän sanoi, ettei haittaa. Ja niinhän siinä kävi, että minulla tuli heti. Yritin sitten vielä häneltä mutta en saanut mällejä. Jäi vähän harmittamaan. Hän sanoi, että menee vaimon kanssa hoitamaan homman loppuun.

On tästä kokeilusta mennyt jo monta vuotta. Rouva lähti aamuaikaisella töihin ja minä jäin pötköttelemään. Tuli mieleen, että olisi kiva pitää miestä hyvänä. Jos oot terve ukkomies kuten minäkin, voitaisiin kopeloida toisiamme ja vaikka ottaa suikkiin. Olen siisti ukkomies Oulun pohjoispuolelta. Minut löytää suomi24 deitistä nimimerkillä tampukka.

0

438

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen

        ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?
        Maailman menoa
        127
        3411
      2. Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!

        Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville
        Suomalaiset julkkikset
        55
        2981
      3. Muistan vuosikymmenten takaa

        Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.
        Ikävä
        12
        2484
      4. Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?

        Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -
        Maailman menoa
        112
        2030
      5. Voiko kaivattu olla liian vanha?

        Tai muuten huonokuntoinen...
        Ikävä
        170
        1674
      6. Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?

        Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa
        Työpaikat
        30
        1308
      7. Missä näit viimeksi kaivattusi?

        Menikö kohtaaminen hyvin vai ujousko esti lähestymästä?
        Ikävä
        54
        1142
      8. IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...

        71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih
        Terveys
        16
        943
      9. Jos mies oikeasti haluaa sinut

        Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois
        Ikävä
        110
        914
      10. Polvinen hylkäsi Persut

        Polvinen teki ratkaisun, lähti Persujen paraati paikalta. Moni on jättänyt puolueen tavallisten kansalaisten joukosta.
        Kajaani
        156
        891
      Aihe